Dr Cohen Stuart en Israël

16-01-2012 13:44
0 reacties

BENNEKOM - Op uitnodiging van de afdeling ZW-Veluwe van het Genootschap Nederland-Israël en de PKN Commissie Kerk & Israël te Bennekom komt op dinsdag 17 januari aanvang 20.00 uur, dr G.H. Cohen Stuart uit Rhoon een lezing houden in De Brink in Bennekom, Brinkstraat 39.

Dr Cohen Stuart werkte 13 jaar als predikant in Nederland. Van 1982-1994 was hij in Jeruzalem Theologisch Adviseur van de Nederlandse Hervormde Kerk. Hij heeft zich zeer verdiept in het rabbijnse en moderne Jodendom. Van zijn hand verscheen het boeiende boek: ,,Joodse feesten en vasten'', een reis over de zee van de Talmoed naar de wereld van het Nieuwe Testament.

De lezing op 17 januari a.s. heeft als onderwerp: ,,De consequenties voor kerk en theologie van de aanvaarding van Israël als Staat''. Er zal worden ingegaan op geschiedenis, theologische achtergronden en enkele centrale argumenten met betrekking tot de staat Israël.

Mijn bijdrage

Vul verplichte (*) en gewenste velden in.Uitleg Voorwaarden

Bericht:

Labels: (Trefwoorden waarmee anderen uw bijdrage kunnen vinden (komma gescheiden))

Foto ('s) (alleen jpg-bestanden)

Youtube URL:

Naam:*

E-mail:* (nodig om uw bericht te activeren)

Zend mij een e-mail wanneer anderen reageren op dit artikel of deze bijdrage

De redactie ontvangt een kopie van uw bijdrage.