
Gülay Bekar start Estilista Hairmotion
29-11-2011 00:00
0 reacties
EDE - Gülay Bekar is op 17 oktober met haar eigen kapsalon Estilista Hairmotion begonnen. Bij de nieuwe zaak kunnen mannen en vrouwen terecht. De 22-jarige Edese doet de zaak samen met haar neef en herenkapper Güney Bekar. ,,Een trend is dat de oude kapsels terug komen. Bij heren is een scheiding in het haar in. Bij de dames is het asymmetrisch kapsel populair."
door Jan de Boer
De nieuwe kapsalon aan het Kuiperplein 35 in Ede is ruim opgezet. Voorlopig werkt het tweetal er samen met stagiaire Serpil Evren in de kapsalon. Er is door Gülay Bekar, die de opleiding voor kapster heeft afgerond en al heel wat ervaring als kapster achter de rug heeft, nu al naar de toekomst gekeken. ,,Ik zit al zes jaar in het vak. Eerst werkte ik in Westervoort, daarna in Oss en het laatste jaar in Ede. Vanaf de tijd dat ik op school zat, zei ik altijd al 'ooit heb ik mijn eigen salon'. Dat is mijn grootste droom. En dat is uiteindelijk gelukt."
Met haar plan om in Ede een kapsalon te starten ging Gülay Bekar niet over één nacht ijs. ,,Met heel veel mensen ben ik aan tafel gaan zitten. Allemaal zeiden ze tegen mij 'als jij je eigen kwaliteiten hebt en iedereen laat zien dat jij het goed doet, maakt het niet waar je zit, dan komen de mensen vanzelf'. Je kunt bij ons met of zonder afspraak in de kapsalon komen. Maar afspraak gaat natuurlijk voor."
Als kapster kan Gülay Bekar haar ei goed kwijt. ,,Het leukst is hoe de mensen de kapsalon binnenkomen en hoe ze de salon verlaten. En hoe groot het verschil dan is. Meestal komen ze naar de kapper met niets in hun haar. Als ze binnen komen zie ik er een beeld bij. Of de kleur is niet mooi of er is een uitgooi of er zit geen model meer in omdat het haar te lang is. Als ze dan de deur uitgaan, ziet het er totaal anders uit."
Als klant en als kapster moet je volgens Gülay Bekar heel goed naar elkaar luisteren. ,,Dat behoort tot de belangrijkste dingen. Het moet allemaal duidelijk zijn voor je ergens mee begint. Als dat niet gebeurt, heb je straks een probleem. Ik zeg altijd dat ik nog meer tevreden moet zijn dan de klant. Dat vind ik heel belangrijk."
Bij kapsalon Estilista Hairmotion knipt Güney Bekar alleen heren. ,,Ik knip dames en heren", zegt Gülay Bekar. ,,Alleen doe ik niet, wat Gülay wel doet, op de Turkse manier met een vuurtje oren uitbranden en scheren. Daarvoor moet een afspraak worden gemaakt. Het gaat goed, je hebt een aanlooptijd nodig. En november is de rustigste maand. Met de kerstdagen is het in december altijd heel druk."
Güney Bekar zorgt er door trainingen voor dat hij up-to-date blijft. ,,Dat moet, tenminste als je van het kappersvak houdt en je wilt op de hoogte blijven. Je kijkt natuurlijk ook veel in modellenboeken en dat soort dingen. We richten ons op jong en oud. Iedereen is welkom.
Adres: Kuiperplein 35, Ede.
Telefoon 0318-700616
www.estilistahairmotion.nl .
Jubileum ds. J. Goudriaan
27-05Reflectorfestival bij evangelischen 27-05Vogelzang excursie Bennekomse bos 27-05Wereldband met instrumentenarsenaal 27-05Kinderkleding & speelgoedbeurs 26-05Moorfielders blijven winnen 26-05Lunterse Melanie Voskuil wint zilver ... 26-05@FinalewekenEde:Fortissimo buigt ... 26-05@FinalewekenEde: Uitslagen/programma ... 26-05@FinalewekenEde: Scorebord
Meer Laatste nieuws >
Meest gelezen artikelen
22-05BDU-lezersactie: Maak kans op vrijkaarten ... 26-05@FinalewekenEde: Uitslagen/programma ... 23-05Prijswinnaar BDU-Lezersactie rondvlucht ... 26-05Horeca Voetbal Toernooi beleeft 23ste ...2 20-05Edenaren op heterdaad betrapt bij ...4 20-05@FinalewekenEde: (update filmpje) ...1 21-05Geen concerten op Museumplein valt ...13 24-05Wolkbreuk veroorzaakt wateroverlast 20-05@FinalewekenEde: Scorebord 22-05Ede-Centrum ontvangt vierde ster ...Meeste reacties
24-05Eerste voetgangersparkeerplaats van ...13 21-05Geen concerten op Museumplein valt ...13 26-05Toch vergunning laatste zaterdag ...6 23-05Clint van der Wal naar VVA'715 22-05Muziekonderwijs Ede op de schop5 20-05Edenaren op heterdaad betrapt bij ...4 24-05Clint van der Wal nog niet rond met ...3 26-05Horeca Voetbal Toernooi beleeft 23ste ...2 22-05Archeologische opgraving in centrum ...2 24-05Afsluiting Stationsweg De Klomp1















