Judoka's Sportschool Venendaal presteren goed bij zwaar toernooi Hoogland

07-02-2012 11:43
0 reacties

EDE - De judoka's van Sportschool Venendaal hebben het afgelopen weekend goed gedaan. Zo waren er zondag drie titels bij het zware Hoogland toernooi. Een goede meting voor het DK-15 over drie weken.

Bart Teunissen werd ongeslagen kampioen, evenals David van de Pol en Frederique Kroon. Zij wisten alle partijen tot en met de finale te winnen.

Ryan van Donkelaar werd derde. De halve finale ging verloren, maar de strijd om de derde plaats werd gewonnen met een ippon.

Wesley Schimmel wist zich via de verliezersronde terug te knokken tot de kleine finale (drie winstpartijen met ippon). Hij verloor deze partij met klein verschil.

Zaterdag wist Thomas Tiemens een mooie tweede plaats te behalen in Slagharen in een serie van zes partijen.

Mijn bijdrage

Vul verplichte (*) en gewenste velden in.Uitleg Voorwaarden

Bericht:

Labels: (Trefwoorden waarmee anderen uw bijdrage kunnen vinden (komma gescheiden))

Foto ('s) (alleen jpg-bestanden)

Youtube URL:

Naam:*

E-mail:* (nodig om uw bericht te activeren)

Zend mij een e-mail wanneer anderen reageren op dit artikel of deze bijdrage

De redactie ontvangt een kopie van uw bijdrage.