Mo's Blues bezoekt Railroad
19-02-2012 00:00
0 reacties
EDE - De formatie Mo's Blues geeft vrijdag 24 februari een concert in Café Railroad aan het Museumplein vanaf 22.00 uur.
Mo's Blues is ontstaan in de nazomer van 2007 en is mede gevormd door drummer Theo Wenting. De band, opgericht als vijfmans-formatie heeft de laatste twee jaar belangrijke ontwikkelingen doorgemaakt in de bezetting, maar ook qua niveau, ambitie en repertoire. Nummers van bijvoorbeeld blues virtuoos Joe Bonamassa worden hierin zeker niet uit de weg gegaan. Momenteel bestaat de band uit een vijfmansformatie waarbij gitarist Maurice Koonings frontman van de band is. Chemie van de band blijkt de vriendschap tussen de bandleden en de passie voor muziek.
Mo's Blues is ontstaan met de drang om samen een muzikale passie te uiten en is begonnen als gezelschapsband die wekelijks bij elkaar kwam om samen muziek te maken. Op dit moment mag gezegd worden dat de band binnen zeer korte tijd een stevige fundatie heeft gelegd binnen de blues scene in Wageningen en omstreken waarbij ook optredens in het buitenland tot hun programmering behoort.
BB King
De band is een bluesband gevormd door de muzikale geschiedenis van de bandleden. Alle bandleden, met uitzondering van drummer Theo Wenting alias 'The Benjamin' verreweg de jongste van het stel, zijn opgegroeid met blues grootheden als BB King, Jimmy Hendriks, Johnny Winter en Buddy Guy en zijn al van jongs af aan actief in de muziekscene.
Maurice Koonings, dé muzikale alleskunner bij uitstek, is waarschijnlijk het markantste bandlid door zijn opvallende en snelle gitaarspel. Richard Vaquier Droop zorgt met zijn zuivere blues en soul stem altijd voor spektakel en is een meester in het bespelen van het publiek. Dik Jansen, die samen met de drummer de stabiele factor in het geheel is en die daarnaast met zijn bass zorgt voor een strakke en gecontroleerde groove waarop de hele band kan bouwen. Peter Hendriksen, de wingman van de leadgitarist zorgt met zijn strakke slag voor een gegarandeerd aandeel in de band en maakt de puntjes op de 'i'.
De band treedt over het algemeen regionaal op en richt zich voornamelijk op blues- en jazz festivals en evenementen in de regio. Bovendien zijn zij een graag geziene gast in de echte bruine café's waar liefhebbers van blues samenkomen om collectief hun passie voor het genre te uiten en te delen.
Jubileum ds. J. Goudriaan
27-05Reflectorfestival bij evangelischen 27-05Vogelzang excursie Bennekomse bos 27-05Wereldband met instrumentenarsenaal 27-05Kinderkleding & speelgoedbeurs 26-05Moorfielders blijven winnen 26-05Lunterse Melanie Voskuil wint zilver ... 26-05@FinalewekenEde:Fortissimo buigt ... 26-05@FinalewekenEde: Uitslagen/programma ... 26-05@FinalewekenEde: Scorebord
Meer Laatste nieuws >
Meest gelezen artikelen
22-05BDU-lezersactie: Maak kans op vrijkaarten ... 26-05@FinalewekenEde: Uitslagen/programma ... 23-05Prijswinnaar BDU-Lezersactie rondvlucht ... 26-05Horeca Voetbal Toernooi beleeft 23ste ...2 20-05Edenaren op heterdaad betrapt bij ...4 20-05@FinalewekenEde: (update filmpje) ...1 21-05Geen concerten op Museumplein valt ...13 24-05Wolkbreuk veroorzaakt wateroverlast 20-05@FinalewekenEde: Scorebord 22-05Ede-Centrum ontvangt vierde ster ...Meeste reacties
24-05Eerste voetgangersparkeerplaats van ...13 21-05Geen concerten op Museumplein valt ...13 26-05Toch vergunning laatste zaterdag ...6 23-05Clint van der Wal naar VVA'715 22-05Muziekonderwijs Ede op de schop5 20-05Edenaren op heterdaad betrapt bij ...4 24-05Clint van der Wal nog niet rond met ...3 26-05Horeca Voetbal Toernooi beleeft 23ste ...2 22-05Archeologische opgraving in centrum ...2 24-05Afsluiting Stationsweg De Klomp1







