
Workshop Freerunning
Door: Peptalk |
16-02-2012 20:43
0 reacties
EDE: Op dinsdag 21 februari verzorgd Tymen Hart van Freerunning Team Twisted uit Nijmegen in Peptalk een indoor Freerunning workshop. Onder leiding van Tymen heb jij de gelegenheid om “zieke moves” te leren en de fijne kneepjes van het “Freerunnen” te leren.
'Freerunning is het verplaatsen van A naar B waarbij obstakels op allerlei manieren worden getrotseerd. Onderweg is er ook ruimte voor fraai uitziende tricks en moves.'
In Peptalk zal er tijdens de workshop gebruik worden gemaakt van verschillende attributen. De activiteit wordt in samenwerking met Sportservice Ede georganiseerd.
Na afloop van de workshop is er voor de deelnemers de gelegenheid om aan te schuiven voor een hapje eten en ervaringen uit wisselen met Tymen van Team Twisted en de mederunners!
De workshop Freerunning is vanaf 14 jaar. De workshop is op dinsdag in de voorjaarsvakantie en begint om 16:00. De workshop duurt anderhalf tot 2 uur, afhankelijk van het aantal deelnemers.
Deelname aan de workshop is op eigen risico. Kosten voor de workshop en d maaltijd achteraf bedragen slechts 2 euro per persoon. Dit bedrag zal vooraf aan de workshop betaald moeten worden en wel uiterlijk op vrijdag 17 februari! Kom uiterlijk morgen nog langs bij Peptalk aan de Peppelensteeg 10 als je nog een plekje wilt bemachtigen.
Voor openingstijden zie www.jcpeptalk.nl. Voor vragen kun je ook gerust langskomen.
HERDENKINGSPLAAT KOOS DREEF BEKLAD
26-05Saturday Rock Out 25-05SCHILDERIJEN EXPOSITIE VAN GREET ... 25-05Locatiewijziging lezing De Bataaf 25-05Ligfiets Opstapdag 3 juni in Ede 25-05"GEDICHT VAN DE WEEK" De Edese ... 24-05Bierbrouwerij de Veluwse heidebrouweij ... 24-05Pinkstermarkt op maandag 28 mei 24-05Sunday JAZZcafé met gitarist Peter ... 24-05Voetbalinstuif
Meer Lezersnieuws >
Meest gelezen artikelen
26-05Saturday Rock Out 23-05Openluchttheater ? uniek monument ... 23-05KBO-avond over Sociale Media 24-05Sunday JAZZcafé met gitarist Peter ... 25-05Ligfiets Opstapdag 3 juni in Ede 23-05FIETSTOCHT JENEVERBESSENBOS EN STUIFZAND 23-05Concert in de Lutherse Kerk op maandag ... 21-05Reflector Festival met Matthijn Buwalda 21-05Sportmiddag voor de jeugd in Wekerom. 23-05Opendag Brandweer RenswoudeMeeste reacties
23-05Wateroverlast of waterpret?1 23-05Zware regenbui velt boom.1 21-05Occupy College - Eigen lokale munt1 20-05Bliksem boven het Proosdijpark1


Misbruik







