Hinder door wegwerkzaamheden Cuneraweg Achterberg

14-12-2011 15:45
0 reacties

ACHTERBERG - Op de Cuneraweg in Achterberg vinden van donderdag tot en met dinsdag asfaltwerkzaamheden plaats. Het betreft het gehele wegvak tussen de Boslandweg en de N225/Grebbeweg. Verkeer moet rekening houden met veel hinder, ook is de weg enige tijd afgesloten.

Er worden donderdag 15 en vrijdag 16 december freeswerkzaamheden verricht. Hierdoor zal het verkeer ernstige hinder ondervinden en het wegvak zal gedeeltelijk zijn afgesloten.

In het weekend van 17 en 18 december is het wegvak toegankelijk voor het verkeer. Door de aanwezigheid van obstakels geldt er een snelheidsbeperking.

Maandag 19 en dinsdag 20 december worden er asfalteringswerkzaamheden verricht, hierdoor is het wegvak geheel afgesloten. Alle woningen en bedrijven blijven voor noodgevallen bereikbaar. De afzetting van de Cuneraweg is vanaf de Boslandweg tot de N225/Grebbeweg.

De werkzaamheden worden uitgevoerd door aannemersbedrijf Roseboom Ede BV uit Ede. De planning van de werkzaamheden kan beïnvloed worden door de weersomstandigheden.

Mijn bijdrage

Vul verplichte (*) en gewenste velden in.Uitleg Voorwaarden

Bericht:

Labels: (Trefwoorden waarmee anderen uw bijdrage kunnen vinden (komma gescheiden))

Foto ('s) (alleen jpg-bestanden)

Youtube URL:

Naam:*

E-mail:* (nodig om uw bericht te activeren)

Zend mij een e-mail wanneer anderen reageren op dit artikel of deze bijdrage

De redactie ontvangt een kopie van uw bijdrage.

Agenda

Maandag 28 mei 2012

10.00 - FIETSTOCHT ...Ede11.00 - pinkester braderieEde15.00 - Concert 2e PinksterdagEde

Dinsdag 29 mei 2012

19.30 - Square DanceEde

Woensdag 30 mei 2012

13.30 - Sportmiddag voor JeugdWekerom

Donderdag 31 mei 2012

09.15 - Workshop Onderzoek je ...Bennekom19.30 - Helpen met Huiswerk ...Ede20.00 - Bingo in de BloemenbuurtEde

Vrijdag 01 juni 2012

22.00 - Nacht van gebedEde

Zaterdag 02 juni 2012

09.00 - Kofferbakverkoop GarderenHarskamp

Meer agenda-items >