Vijftig jaar De Werelt in Lunteren

09-02-2012 13:44
0 reacties

LUNTEREN - Congrescentrum De Werelt aan de Westhofflaan in Lunteren viert dit jaar haar 50-jarig bestaan. Een mijlpaal, al vonden er ook voor 1962 zakelijke bijeenkomsten plaats.
De bouw van het huidige stenen pand markeert de start van een professioneel congrescentrum. De afgelopen jaren is De Werelt door diverse interne verbouwingen gemoderniseerd.

Europazaal
De Europazaal is vernieuwd en in deze congreszaal, waar tot 600 personen kunnen verblijven, zijn de modernste faciliteiten op onder meer het gebied van licht en geluid. Ook ‘videoconferencing’, vergaderen via een videoverbinding, behoort tot de mogelijkheden. De lounge en het restaurant zijn voorzien van nieuw meubilair. Meer informatie over het congrescentrum op de website www.congrescentrum.com, of via telefoonnummer 0318-484641.

Mijn bijdrage

Vul verplichte (*) en gewenste velden in.Uitleg Voorwaarden

Bericht:

Labels: (Trefwoorden waarmee anderen uw bijdrage kunnen vinden (komma gescheiden))

Foto ('s) (alleen jpg-bestanden)

Youtube URL:

Naam:*

E-mail:* (nodig om uw bericht te activeren)

Zend mij een e-mail wanneer anderen reageren op dit artikel of deze bijdrage

De redactie ontvangt een kopie van uw bijdrage.