
Opgeslagen vuurwerk ontploft bij schuurbrand aan Klomperweg in Lunteren
31 december 2025 om 20:40 Brand Nieuws uit LunterenLUNTEREN Aan de Klompenweg in Lunteren is op oudjaarsavond een grote brand uitgebroken in een schuur naast een woning. De brandweer kreeg de melding rond 20.10 uur en schaalde al snel op naar ‘grote brand’.
De vlammen sloegen uit de schuur, die direct tegen de woning aan staat en op slechts enkele meters afstand daarvan ligt. In de schuur lagen zowel gasflessen als consumentenvuurwerk opgeslagen, die tijdens de brand zijn ontploft. Meerdere brandweerwagens werden ingezet om het vuur onder controle te krijgen.
De schuur bevindt zich langs de snelweg A30. Daar is een snelheidsbeperking ingesteld. De bewoners waren niet thuis toen de brand uitbrak. Bij het incident zijn geen gewonden gevallen en ook dieren bleven ongedeerd. Het sein brandmeester is om 21.30 uur afgegeven. Naar de oorzaak van de brand wordt nader onderzoek gedaan.
Bron video: WH Fotografie.






















