
Twee gewonden en bloedsporen door het centrum na steekpartij in Ede
16 november 2025 om 06:44 Misdaad Nieuws uit EdeEDE Bij een steekpartij in de Grotestraat in het centrum van Ede zijn twee personen gewond geraakt. Volgens de politie in Ede was er een ruzie gaande op het Bevrijdingsplein in Ede tussen jongeren. Bij aankomst van de agenten werden twee minderjarigen aangetroffen met verwondingen. Beide zijn naar het ziekenhuis gegaan en onder medische behandeling gesteld.
De steekpartij was zaterdagavond rond 20.45 uur bij een fastfoodrestaurant in het centrum. Volgens getuigen werd één jongen met een scherp voorwerp door zijn jas heen gestoken in zijn arm. Hij raakte bij het voorval gewond en is behandeld door het ambulancepersoneel.
Een andere jongen ging er op een fatbike vandoor en is met zijn vader naar het ziekenhuis gegaan. Op de Brouwerstraat zou een tweede gewonde zijn behandeld door het ambulancepersoneel. Deze jongeman is per ambulance naar het ziekenhuis gebracht. Betrokken personen zijn zowel naar de Torenstraat als de Brouwerstraat gevlucht vanaf de Grotestraat en hebben de hulpdiensten daar ingeschakeld. Er zijn zover bekend nog geen aanhoudingen verricht en de politie doet onderzoek. Volgens onbevestigde berichten zouden er bij het fastfoodrestaurant aan de Grotestraat wel messen zijn gevonden. In het centrum van Ede lagen meerdere bloedsporen. De gemeente heeft deze laten weghalen door de reinigingsdienst.
Ter plaatse heeft de politie sporenonderzoek gedaan. Later in de avond werd in een woning in Ede een minderjarige aangehouden als verdachte. Dit onderzoek gaat vandaag verder en dan worden er ook mogelijke getuigen gehoord.























