Gerard en Rosanne Alderliefste met Dans la famille in het Pop-up Theater van Cultura
Gerard en Rosanne Alderliefste met Dans la famille in het Pop-up Theater van Cultura Ten Club

Gerard en Rosanne Alderliefste brengen intiem concert in Cultura Ede

27 oktober 2025 om 11:45 Muziek Nieuws uit Ede

EDE Oom en nicht Gerard en Rosanne Alderliefste geven op vrijdag 7 november een intiem concert in het Pop-up Theater van Cultura in Ede. In hun voorstelling ‘Dans la Famille’ laten ze het publiek kennismaken met hun gedeelde liefde voor muziek én met de warme familieband die hen verbindt. Ze zijn dus familie, maar ook verbonden door muziek. Als oom en nicht stellen ze speciaal een voorstelling samen die hun wegen doet samenkomen in het theater. 

Zangeres Rosanne (dochter van Gerards broer) debuteerde de afgelopen seizoenen in de theaters met het programma Une Belle Histoire van Gerard Alderliefste & Friends. Daar maakte ze als zangeres meteen indruk op het publiek met haar zang, dans, charisma, én haar Frans. Maar ze kan nog meer. Net als de ballen hooghoudende Gerard (vader, muzikant, verslavingsarts) vult Rosanne haar dagen als moeder, muzikant en consultant. Zou dat in de familie zitten? Niet willen kiezen uit de zegeningen die het leven brengt?

DANS LA FAMILLE

In Dans la famille is het publiek getuige van gedeelde passie voor muziek. Tevens van gesprekken tussen oncle et nièce over twijfels, groei en geluk. Hun favoriete solo’s én tweestemmige duetten zijn te horen in het Frans en het Nederlands. Kaarten voor de voorstelling zijn verkrijgbaar via de website van Cultura www.cultura-ede.nl/agenda of tel. 0318-672800.

GERARD ALDERLIEFSTE

De band Alderliefste tourt al 20 jaar langs theater in Nederland, maar maakt ook een aantal zomertournees naar Frankrijk. Hun muziek is aanstekelijk en zorgt voor een heerlijk Franse nostalgische sfeer. Samenwerkingen met de topartiesten Ramses Shaffy, Liesbeth List en Paul de Leeuw leveren twee top 10 hits op: ‘Laat me / Vivre’ en ‘Une belle histoire / Een mooi verhaal’. De band verschijnt bij diverse televisie- en radioprogramma’s, zoals Ivo Niehe’s TV show, Mooi! Weer de Leeuw, Evers staat op, Giel Beelen, en Tros muziekcafé. 

Recent is de cd ‘Vivre’ uitgebracht met zijn Franse favorieten, waarvan hij er dus zeker een aantal zal spelen tijdens dit concert. Het publiek kan proeven van de bijzondere Franse sfeer.

LAATSTE CONCERTEN IN POP-UP THEATER

In november zijn er nog een aantal concerten in het tijdelijke theater van Cultura. Begin december gaat de verbouwde theaterzaal van Cultura weer open.

Donderdag 13 november staan Spearman & Booy in Cultura met klassieke bewerkingen van Engelse en Franse liedjes met humor en diepgang. Met muziek van Toon Hermans tot Piazolla voor viool en piano.

Zaterdag 22 november brengen Niels van der Gulik en Richard Heijermans een ode aan Maarten van Roozendaal. En een week later kun je nog genieten van Dolly I beg you pardon, drie vrouwen die hun liefde voor “blue grass muziek’ en meer delen gewapend met gitaar, ukelele, banjo en contrabas.

Mail de redactie
Meld een correctie

Deel dit artikel via:
advertentie
advertentie
advertentie