
Complete uitbreiding bedrijventerrein De Stroet Lunteren in beeld
12 november 2025 om 09:25 Nieuwbouw Nieuws uit LunterenLUNTEREN De werkzaamheden voor de uitbreiding van bedrijventerrein De Stroet in Lunteren zijn inmiddels al enige tijd in volle gang. Na maanden van grond- en infrawerkzaamheden worden de contouren al goed zichtbaar vanuit de lucht.
Linksboven in beeld het huidige industrieterrein pal langs snelweg A30. Rechtsboven in beeld de nieuw aangelegde rotonde op de hoek met de Postweg. Rechts de rondweg De Westzoom. In een strook langs deze rondweg zullen een aantal woon/werkkavels worden gerealiseerd tegen het nieuwe bedrijventerrein aan.
Na de realisatie van de infrawerkzaamheden zullen begin volgend jaar de eerste bouw werkzaamheden gaan plaatsvinden op de uitbreiding van het bedrijventerrein. De uitbreiding is totaal ongeveer negentien hectare groot.

















