Afbeelding
Henny Jansen

Fotoquiz EdeStad.nl: ‘Hoe goed ken jij Ede?’ (177)

27 maart 2024 om 10:00 Overig

EDE Lang niet alle uithoekjes van de gemeente Ede zijn bekend. Hoe goed kennen inwoners hun huidige leefomgeving of die uit de geschiedenis?

Wat is er op bijgaande afbeelding te zien en waar is de foto genomen?

Mail uw oplossing voor maandag 1 april 10.00 uur naar Ede.Stad@bdu.nl onder vermelding van ‘Fotoquiz 177’, telefoonnummer en woonplaats en maak kans op twee vouchers van Puro Gelato & Caffè , Maanderpoort 29, Ede.

Oplossing fotoquiz nummer 176:  Ede, Proosdijvijver: voorjaarsstorm mei 2012.

Winnaar: W. Boon, Ede.

MEER REACTIES:


Redactie: Ede, Proosdijvijver: voorjaarsstorm mei 2012. Foto: Henny Jansen. 

Loes & Dirk Ansink (Ede): goedendag…ik denk dat deze foto zo’n 40-jaar geleden genomen is aan de Kraatsvijver te Ede…de bomen moesten ruimte maken voor destijds de nieuwbouwwijk…Zeeheldenbuurt…en daarvoor in de plaats zijn toen knotwilgen geplant. Ik…of wij…mijn vrouw en ik wonen nu al 43-jaar aan de Witte de Withstraat 25 te Ede en hebben dagelijks nog hetzelfde mooie uitzicht over deze vijver.

Henny Heesakkers (Ede): Oplossing fotoquiz 176 is; Deze is genomen: Ede Proodijvijver, en wat er te zien is zijn hoe ze rivierkreeften vangen.

Ilco van de Goor (Facebook); Proosdijpark, in de tijd dat het nog bijzonder was dat er een boom sneuvelde. Nu gaan er straks een heel stel bomen aan door schade van de nieuwbouw. Zo zonde. 

Rob Teunissen (Facebook) Proosdijpark, nog geholpen de boom te verwijden een jaartje of 10 terug alweer. 

Wim Versloot (Ede): de foto is een omgewaaide boom in het park van de vijver Veenderweg/kastelenlaan op het noord-oostelijke talud, kijkend in de richting van het kruispunt Veenderweg/Kastelenlaan.

Remco Wierper (Ede): op de foto is een omgewaaide boom te zien bij de vijver in het Proosdijpark. (De RVS-vijver, of de VictoriaVesta-vijver, ING-vijver). Deze boom waaide om tijdens een flinke storm een aantal jaar geleden.

Oplossing fotoquiz nummer 176:  Ede, Proosdijvijver: voorjaarsstorm mei 2012.
Mail de redactie
Meld een correctie

Deel dit artikel via:
advertentie
advertentie
advertentie