
Grote storing in Ede: urenlang geen water in Ede, Bennekom en Lunteren
23 juli 2024 om 12:39 Overig Nieuws uit EdeEDE In (grote delen van) Ede, Bennekom en Lunteren is dinsdag urenlang sprake geweest van een waterstoring. Inwoners hadden geen water of er was een verlaagde waterdruk. Dat meldde waterleidingbedrijf Vitens.
De storing werd rond 11.30 uur gemeld. Er heeft zich een leidingbreuk voorgedaan. ,,Onze monteurs zorgen ervoor dat de reparatie zo spoedig mogelijk wordt uitgevoerd. Als gevolg hiervan kan uw watervoorziening anders zijn dan normaal”, meldt Vitens.
De verwachting is dat de storing tot in ieder geval 15.30 uur duurt. Dit was ook het geval, de storing is inmiddels opgelost. ,,De druk is weer langzaam opgevoerd in Ede, Bennekom en Lunteren. Er is weer water.”



















