
Fotoquiz EdeStad.nl: ‘Hoe goed ken jij Ede?’ (236)
4 juni 2025 om 10:00 OverigEDE Lang niet alle uithoekjes van de gemeente Ede zijn bekend. Hoe goed kennen inwoners hun huidige leefomgeving of die uit de geschiedenis?
Wat is er op bijgaande afbeelding te zien en waar is deze genomen?
Mail uw oplossing voor maandag 9 juni 10.00 uur naar Ede.Stad@bdu.nl onder vermelding van ‘Fotoquiz 236’, telefoonnummer en woonplaats en maak kans op twee vouchers van Puro Gelato & Caffè , Maanderpoort 29, Ede.
Oplossing fotoquiz nummer 235: Bennekom, Laarweg: plantsoen.
Winnaar: Mieke Bovenschen, Bennekom.
REACTIES:
![]()
Redactie: Bennekom, Laarweg: Plantsoen. Foto: Henny Jansen.
Lennert de Heer, Bennekom: De oplossing is de kinderspeelplaats aan de Laarweg in het prachtige Bennekom!
Hetty Meeuwissen, Ede: Op deze foto is de Speelplek Proosdijweg te zien.Proosdijweg 39, Ede.
M.E. van Buren, Bennekom: Dit is het beschilderde energie huisje op de laarweg/ korenlaan tegen over de ichtuskerk in Bennekom.
Moniek Roseboom, Bennekom: Transformatorhuisje (incl. streetart) en het middenplantsoen met de speeltuin op de Laarweg in Bennekom. Foto genomen vanaf de Korenlaanzijde, waar de Ichtuskerk staat.
Lisanne Barten, Bennekom: Deze foto is gemaakt voor de Ichtuskerk in Bennekom. (Met de rug naar de kerk toe). Aan de Korenlaan, kijkend naar de Laarweg.
Anne Luckerath, Bennekom: Plaats bennekom, object is bij de korenlaan/laarweg .
Clemelinde van Beek, Bennekom: Dit is het speeltuintje tegenover de Ichtuskerk in Bennekom. (Laarweg/Korenlaan/Heidelaan).
Riek Harteveld, Ede: Deze week is het speeltuintje aan de Laarweg in Bennekom afgebeeld, tussen de Heidelaan en de Korenlaan.
Jesse Jacobs, Bennekom: Genomen bij de Ichtuskerk in Bennekom tegenover een speeltuin. Te zien is natuurlijk de speeltuin en een elektriciteitskast op de voorgrond.
Ina van de Velde, Bennekom: Bennekom, tegenover de Ichtuskerk, aan de Korenlaan en daar waar de Laarweg in tweeën is gesplitst. Aan de kop van een groenstrook met speeltuin er in, vroeger werd hij vergezeld door een brievenbus.
Gert van Beek, Bennekom: Kinderspeelplaats in het midden plantsoen op de Laarweg ter hoogte van de Korenlaan in Bennekom.
Elma Aerts, Bennekom: Er is een beschilderd elektriciteitshuisje ( met street art) te zien op de Laarweg in Bennekom, tegenover de Ichtuskerk. In de verte zie je een kinder speeltuintje, op een grasveldje.
Familie Verhoeven, Bennekom: Op de foto staat het speeltuintje en de glasbak bij de Laarweg in Bennekom.
A. van Solingen, Bennekom: Foto van mooi beschilderd electriciteitshuisje is gemaakt in Bennekom tegenover de “Ichtuskerk” aan de Korenlaan.Hoek Korenlaan / Laarweg.Op de achtergrond speeltuintje omsloten door Laarweg/ Heidelaan/Laarweg/ Korenlaan.



















