
Blauw Geel ‘ 55 verwelkomt nieuwe sponsor
22 oktober 2022 om 11:44 Overig Deel je nieuwsOp de wensenlijst van Blauw Geel ’55 stond een nieuw digitaal) LED scorebord voor langs het hoofdveld . Voor een vereniging als Blauw Geel is dat een grote investering waarvoor sponsors werden gezocht. Warmtebedrijf Ede was op zoek naar een sportvereniging die geïnteresseerd zou zijn om via sponsoring bij te dragen aan de naamsbekendheid. Daarbij werd uiteraard gekeken naar sportverenigingen die aangesloten zijn op het warmtenet, want natuurlijk is dat ook een criterium.
Omdat Warmtebedrijf Ede net als Blauw Geel een club is die lokaal van betekenis wil zijn, vonden beide partijen elkaar dit voorjaar en werd een sponsorovereenkomst voorbereid, die dit seizoen van start gaat.
De officiële verwelkoming van Warmtebedrijf Ede als sponsor van Blauw Geel vond vorige week plaats tijdens de training van JO9-4. Voorzitter Gert van den Berg en René de Groot van de sponsorcommissie stonden klaar om Valentijn Kleijnen welkom te heten. Deze kwam niet met lege handen. Het team van JO9-4 kon namelijk nog wel enkele extra trainingsjasjes gebruiken voor wisselspelers. Een extra cadeautje voor dit team, dat ervoor zorgt dat de wisselspelers het niet koud krijgen, want dat vindt Warmtebedrijf Ede natuurlijk extra belangrijk.
Bekijk de officiële beelden hier: https://www.youtube.com/watch?v=-tHT5yLZQ-8&feature=youtu.be


















