
Buschauffeurs RRReis staken op 7 juni in Ede
3 juni 2022 om 09:30 Verkeer en vervoerEDE Vakbond FNV heeft landelijke acties aangekondigd in het streekvervoer. Vanaf dinsdag 31 mei wordt er twaalf dagen lang bijna elke dag op meerdere plekken gestaakt. Op dinsdag 7 juni wordt er door een deel van de buschauffeurs (leden van de vakbond FNV) van RRReis gestaakt in Ede. De staking heeft mogelijk invloed voor reizigers, omdat er ritten vervallen.
Het gaat om stakingen van 24 uur die zich verplaatsen naar andere delen van het land. Op dinsdag 7 juni wordt er door een deel van de buschauffeurs in Ede, Wageningen en Apeldoorn gestaakt.
REISPLANNER Dinsdag 7 juni rijden er daarom dus minder bussen. RRReis weet pas kort van tevoren welke ritten er vervallen, maar doet zijn uiterste best om alle ritten die vervallen uit de reisplanners te halen. Aan reizigers wordt geadviseerd om de reisplanner kort voor vertrek te checken om te zien of de bus rijdt of ander vervoer te zoeken.














