Uitslagen/standen voetbalcompetitie
27 februari 2008 om 00:00 NieuwsZaterdag
Tweede klasse G
VSCO'61 - Lunteren 2-1
DTS'35 - DZC'68 2-1
Zeewolde - FC Horst 0-6
Zwart Wit'63 - ESC 1-1
Hierden - Advendo'57 3-1
ASV Dronten - Blauw Geel'55 2-1
Stand
DTS '35 15 40
ASV Dronten 16 29
Zeewolde 16 27
FC Horst 15 25
VSCO '61 16 23
Zwart Wit '63 16 23
Advendo '57 16 19
Lunteren 16 19
DZC '68 16 16
Hierden 16 15
Blauw Geel '55 16 15
ESC 16 10
DTS'35 kampioen eerste periode
Derde klasse A
Redichem - ESA 2-2
SKV - Excelsior Zetten 1-2
AVW '66 - Otterlo 4-0
DFS Opheusden - Gazelle N. 2-4
Uni VV - Kesteren 0-2
DVOV - SDS '55 0-0
Stand
AVW '66 16 12 39
DFS Opheusden 16 31
SKV 15 29
Gazelle Nieuwland 16 24
ESA 16 24
Excelsior Zetten 16 23
Otterlo 16 20
Redichem 16 19
DVOV 16 16
SDS '55 16 16
Uni VV 16 16
Kesteren 15 6
AVW'66 kampioen eerste periode
DFS Opheusden kampioen tweede periode
Vierde klasse B
Barneveld - Ede/Victoria 1-2
Elsweide - De Glind 4-1
Oene - AZ 2000 7-1
Harskamp - EZC'84 4-0
Rood Wit'58 - Hulshorst 1-0
Elspeet - Prins Bernhard 1-0
Stand
Veluwse Boys 15 33
Hulshorst 16 33
Elspeet 16 32
Rood Wit '58 16 29
Oene 16 26
Elsweide 15 24
De Glind 14 23
Prins Bernhard 16 23
Harskamp 15 17
Barneveld 14 12
EZC '84 16 9
Ede/Victoria 14 7
AZ 2000 13 4
Veluwse Boys kampioen eerste periode
Zondag
Derde klasse D
DIO'30 - Orion 2-2
Veluwezoom - Erica'76 0-2
SC Oranje - Spero 1-1
Union - Fortissimo 3-2
ONA'53 - SCP 1-2
Quick 1888 - Rood Wit 2-0
Stand
Quick 1888 16 32
Rood Wit 16 30
Erica '76 16 30
Orion 16 28
DIO '30 15 25
Spero 16 25
Union 16 21
SC Oranje 16 18
Veluwezoom 14 16
ONA '53 15 16
SCP 15 10
Fortissimo 15 8
DIO'30 kampioen eerste periode
Quick 1888 kampioen tweede periode
Vierde klasse G
Apeldoornse Boys - Victoria Boys 2-2
ZVV'56 - Groen Wit'62 3-1
Loenermark - Reaal Dronten 2-0
Robur et Velocitas - FC Jeugd 1-1
Orderbos - WWNA 2-2
TKA - Beekbergen 1-1
Stand
TKA 15 36
Victoria Boys 15 30
ZVV '56 14 27
Groen Wit '62 15 25
Loenermark 14 20
Beekbergen 14 18
FC Jeugd 15 18
Apeldoornse Boys 16 16
Robur et Velocitas 14 15
Orderbos 16 13
WWNA 15 12
Reaal Dronten 15 11
TKA kampioen eerste periode
Vijfde klasse F
RVW - AZ 2000 0-6
Edesche Boys - OVC '85 4-3
Eendracht Arnhem- CHRC 2-1
SVO '68 - Paasberg 0-3
DVE-Trajanus - Nijmegen 0-2
SDOO - ESA 1-2
Stand
AZ 2000 14 34
ESA 16 33
Nijmegen 14 27
Edesche Boys 15 26
De Paasberg 15 21
SVO '68 13 19
Eendracht Arnhem 15 19
RVW 15 16
CHRC 13 15
SDOO 14 14
DVE-Trajanus 15 14
OVC '85 15 9
AZ 2000 kampioen eerste periode