'Boys' op bezoek bij Fortissimo op eerste speeldag
10 juli 2009 om 00:00 NieuwsEDE - De KNVB heeft het programma bekend gemaakt voor het nieuwe voetbalseizoen. Daarin enkele opvallende wedstrijden. Zo is het op de eerste de beste speeldag meteen Fortissimo tegen Edesche Boys. En op de allerlaatste speeldag spelen Advendo'57 en Blauw Geel'55 tegen elkaar.
De competitie begint dit jaar in het weekend van 5 en 6 september. De laatste wedstrijden voor de winterstop staan gepland voor 12 en 13 december. Hoofdklasser Bennekom start vervolgens in 2010 al op 23 januari weer met voetballen, de overige clubs ontwaken op 20 en 21 februari uit hun winterslaap. De reguliere competities moeten vervolgens begin mei afgerond zijn.
Kijk hieronder voor het volledige programma van de 'Edese' verenigingen.
September
5/9
Bennekom - Volendam
DTS - SVZW
Hierden - Blauw Geel'55
Advendo'57 - Veensche Boys
Stroe - Otterlo
Lunteren - VVOP
DVOV - Harskamp
Wageningen - SDS'55
Ede/Victoria - SC Oranje
6/9
Fortissimo - Edesche Boys
DSZ - FC Jeugd
12/9
IJsselmeervogels - Bennekom
SDVB - DTS'35
Blauw Geel'55 - FC Horst
Hatto Heim - Advendo'57
Otterlo - ESA
Dodewaard - Lunteren
Harskamp - Arnhemia
SDS'55 - DUNO
Elsweide - Ede/Victoria
13/9
Edesche Boys - Eendracht
AZ2000- Fortissimo
FC Jeugd - RODA'28
19/9
Bennekom - SDCP
DTS - VVOG
ASVD - Blauw Geel'55
Advendo'57 - Lelystad'67
Hoevelaken - Otterlo
Lunteren - Excelsior Z
Harskamp - Elsweide
DVOV - SDS'55
Wodanseck - Ede/Victoria
20/9
MASV - Edesche Boys
Fortissimo - Elistha
CHRC - FC Jeugd
26/9
DOVO - Bennekom
NSC - DTS'35
Blauw Geel'55 - Owios
DFS - Advendo'57
Otterlo - Oranje Blauw
Lienden - Lunteren
Ostrabeke - Harskamp
SDS'55 - Arnhemia
Ede/Victoria - Wageningen
27/9
Edesche Boys - SC Oranje
Arnhemse Boys - Fortissimo
FC Jeugd - SVHA
Oktober
3/10
Bennekom - Hoek
DTS'35 - DOSK
Blauw Geel'55 - Zwart Wit'63
Advendo'57 - AVW'66
Otterlo - Lienden
Gazelle N - Lunteren
Harskamp - SDS'55
DUNO D - Ede/Victoria
4/10
Driel - Edese Boys
Fortissimo - VDZ
Elsweide - FC Jeugd
10/10
Zwaluwen'30/Henver-Bennekom
DVS'33 - DTS'35
Veensche Boys - Blauw Geel'55
Zwart Wit'63 - Advendo'57
SKV - Otterlo
Lunteren - Stroe
SDS'55 - Ostrabeke
Redichem - Harskamp
Ede/Victoria - DVOV
11/10
Edesche Boys- ONA'53
Eldenia-Fortssimo
FC Jeugd - De Paasberg
17/10
Bennekom - LRC
DTS'35 - URK
Blauw Geel'55 - Hatto Heim
Hierden - Advendo'57
Otterlo - VVOP
ESA - Lunteren
SDS'55- Elsweide
Harskamp - SC Oranje
Arnhemia - Ede/Victoria
18/10
Edesche Boys - Eldenia
Eendracht -Fortissimo
Echteld - FC Jeugd
31/10
Spakenburg - Bennekom
Oranje Nassau - DTS'35
Lelystad'67 - Blauw Geel'55
Advendo'57 - FC Horst
Dodewaard - Otterlo
Lunteren - Hoevelaken
Redichem - SDS'55
Ede/Victoria - Harskamp
November
1/11
AZ2000- Edesche Boys
Fortissimo - MASV
FC Jeugd - Ewijk
7/11
Bennekom- Sparta N
DTS'35 - VSCO'61
Blauw Geel'55 - DFS
ASVD - Advendo'57
Otterlo - Excelsior Z
Oranje Blauw - Lunteren
SDS'55 - SC Oranje
Ostrabeke - Ede/Victoria
Harskamp - Wodanseck
8/11
Edesche Bpys - Elistha
SC Oranje - Fortissimo
RVW - FC Jeugd
14/11
GVVV- Bennekom
FC Zutphen - DTS'35
AVW'66 - Blauw Geel'55
Advendo'57 - Owios
Lunteren - Otterlo
Ede/Victoria - SDS'55
Wageningen - Harskamp
15/11
Arnhemse Boys - Edese Boys
Fortssimo - Driel
FC Jeugd - Valburg
21/11
DTS'35 - DETO
Blauw Geel'55 - Advendo'57
SKV - Lunteren
Otterlo - Gazelle N
Redichem - Ede/Victoria
SDS'55 - Wodanseck
Harskamp - DUNO D
22/11
Edesche Boys - VDZ
ONA'53 - Fortissimo
SDOO - FC Jeugd
28/11
Bennekom - Odin'59
December
5/12
Kozakkenboys - Bennekom
SVZW - DTS'35
Blauw Geel'55 - Hierden
Veensche Boys - Advendo'57
Otterlo - Stroe
VVOP - Lunteren
Harskamp - DVOV
SDS'55 - Wageningen
SC Oranje - Ede/Victoria
6/12
Edesche Boys - Fortissimo
FC Jeugd - DSZ
12/12
Bennekom - Jodan Boys
DTS'35 - SDVB
Fc Horst - Blauw Geel'55
Advendo'57 - Hatto Heim
ESA - Otterlo
Lunteren - Dodewaard
Arnhemia - Harskamp
DUNO D - SDS'55
Ede/Victoria - Elsweide
13/12
Eendracht - Edesche Boys
Fortissimo -AZ2000
Roda'28 - FC Jeugd
Januari
23/1
Volendam - Bennekom
30/1
Bennekom - IJsselmeervogels
Februari
6/2
SDCP - Bennekom
20/2
Bennekom- DOVO
VVOG - DTS'35
Blauw Geel'55 - ASVD
Lelystad'67 - Advendo'57
Otterlo - Hoevelaken
Excelsior Z - Lunteren
Elsweide - Harskamp
SDS'55 - DVOV
Ede/Victoria - Wodanseck
21/2
Edesche Boys - MASV
Elistha - Fortissimo
FC Jeugd - CHRC
27/2
Hoek - Bennekom
DTS'35 - NSC
Advendo'57 - DFS
Owios - Blauw Geel'55
Oranje Blauw - Otterlo
Lunteren - Lienden
Harskamp - Ostrabeke
Arnhemia - SDS'55
Wageningen - Ede/Victoria
28/2
SC Oranje - Edesche Boys
Fortissimo - Arnhemse Boys
SVHA - FC Jeugd
Maart
6/3
Bennekom - Zwaluwen'30 Henver
DOSK - DTS'35
Zwart Wit'63 - Blauw Geel'55
AVW'66 - Advendo'57
Lienden - Otterlo
Lunteren - Gazelle N
SDS'55- Harskamp
Ede/Victoria - DUNO D
7/3
Edesche Boys - Driel
VDZ - Fortissimo
FC Jeugd - Elsweide
13/3
LRC - Bennekom
20/3
DTS'35 - DVS'33
Blauw Geel'55 - Veensche Boys
Advendo'57 - Zwart Wit'63
Otterlo - SKV
Stroe - Lunteren
Harskamp - Redichem
Ostrabeke - SDS'55
DVOV - Ede/Victoria
21/3
ONA'53 - Edesche Boys
Fortissimo - Eldenia
De Paasberg - FC Jeugd
27/3
Bennekom- Spakenburg
URK - DTS'35
Hatto Heim - Blauw Geel'55
Advendo'57 - Hierden
VVOP - Otterlo
Lunteren - ESA
Elsweide - SDS'55
SC Oranje - Harskamp
Ede/Victoria - Arnhemia
28/3
Eldenia - Edesche Boys
Fortissimo - Eendracht
FC Jeugd - Echteld
April
10/4
Sparta N - Bennekom
DTS'35 - Oranje Nassau
Blauw Geel'55 - Lelystad'67
FC Horst - Advendo'57
Otterlo - Dodewaard
Hoevelaken - Lunteren
SDS'55 - Redichem
Harskamp - Ede/Victoria
11/4
Edesche Boys - AZ2000
MASV - Fortissimo
Ewijk - FC Jeugd
17/4
Bennekom- GVVV
VSCO'61 - DTS'35
DFS - Blauw Geel'55
Advendo'57 - ASVD
Excelsior Z - Otterlo
Lunteren - Oranje Blauw
SC Oranje - SDS'55
Ede/Victoria- Ostrabeke
Wodanseck - Harskamp
18/4
Elistha - Edesche Boys
Fortissimo - SC Oranje
FC Jeugd - RVW
24/4
Odin'59 - Bennekom
DTS'35 - FC Zutphen
Blauw Geel'55 - AVW'66
Owios - Advendo'57
Otterlo - Lunteren
SDS'55- Ede/Victoria
Harskamp - Wageningen
25/4
Edesche Boys - Arnhemse Boys
Driel - Fortissimo
Valburg - FC Jeugd
Mei
1/5
Bennekom - Kozakken Boys
DETO - DTS'35
Advendo'57 - Blauw Geel'55
Lunteren - SKV
Gazelle N - Otterlo
Ede/Victoria - Redichem
Wodanseck - SDS'55
DUNO D - Harskamp
2/5
VDZ - Edesche Boys
Fortissimo - ONA'53
FC Jeugd - SDOO
8/5
Jodan Boys - Bennekom