Maxstein Tweewielers lanceert nieuwe website

13 april 2011 om 00:00 Ondernemend

Nu al merkt Schut dat veel klanten - voordat zij bij hem in de winkel komen - al op de website hebben gekeken. ,,De bestaande website heb ik wat completer gemaakt. Buiten onze branche om zie je steeds meer zaken waar je online iets kopen. Bijvoorbeeld HEMA, V&D en Media Markt doen dat. Maxstein is niet anders, wij kunnen dat ook. In het voorbije weekeinde is de nieuwe website online gegaan.”

Accessoires fietsen en fitness nu ‘online’ bestellen EDE - Maxstein Tweewielers Ede aan de Slijpkruikweg 30 in Ede heeft sinds kort de beschikking over een geheel vernieuwde website (www.maxstein.nl). ,,De klanten kunnen nu vierentwintig uur per dag bij ons kopen. Aan de website heb ik een webshop gekoppeld. Alles wat we in de winkel hebben, kun je ook online bekijken. En ook online kopen. De prijzen staan er ook bij, ja”, zegt Robert Schut van Maxstein Tweewielers.

door Jan de Boer

Voor de aanschaf van fietsen is het natuurlijk beter om naar de winkel te komen, beaamt Schut. Ook doordat iedereen, die een rijwiel koopt bij Maxstein Tweewielers, de fiets aangemeten krijgt. ,,Op de site hebben we daar ook informatie staan. Bijvoorbeeld de meerwaarde van zadelmeting. Wat we aan bodyscanning en waarom het juist zo goed is. De fietsen worden op de lichaamsmaat van de klanten afgesteld.”

Als een klant de sleutel van zijn of haar fiets kwijt is, kan men via de sleutelservice online een origineel fietssleuteltje bijbestellen. ,,Ook kunnen de klanten straks via een mail een afspraak maken voor de werkplaats. Dat kan via werkplaats@maxstein.nl. Bellen of naar de winkel toekomen voor een afspraak, blijft natuurlijk ook mogelijk. Wij hebben heel veel artikelen in de winkel en zijn dealer van heel veel bekende merken. Bijvoorbeeld van Garmin navigatie of Polar. Wat we heel snel kunnen leveren, hebben we ook op de site staan. Ik heb niet alles in de winkel staan. Maar kan het allemaal binnen een dag, twee dagen leveren. Met name de Garmin producten hebben we voor speciale prijzen op internet staan.“

Door de vernieuwde website wordt de service voor de klanten bij Maxstein Tweewielers volgens Robert Schut nog groter. ,,Is het veel werk op het allemaal bij te houden? Wij zijn natuurlijk geautomatiseerd. Normaal heb je twee systemen naast elkaar. Nu zit het winkelsysteem geïmplementeerd in het systeem. Wat in de winkel gebeurt, wordt direct online verwerkt. Bijvoorbeeld de voorraad van BBB mountainbikes accessoires staat up-to-date op de site. Eigenlijk staat er nog meer op de site dan er in de winkel staat.”

Fitness apparatuur heeft Maxstein ook op de nieuwe website staan. ,,Veel mensen weten niet dat we die apparatuur verkopen in de kelder van ons pand. Door fitnessen blijf je in vorm en in conditie, ook als het buiten nat of koud is. Wij hebben een uitgebreid assortiment van diverse merken fitness apparatuur. Twee tot drie keer per week een half uurtje fitness training en je conditie gaat met sprongen vooruit.”

Foto:

Robert Schut: ,,Wat in de winkel gebeurt, wordt direct online verwerkt.”

Mail de redactie
Meld een correctie

Deel dit artikel via:
advertentie
advertentie
advertentie