
Duizenden kinderen in beweging bij SAM School en Junior Olympiade in Ede
20 april 2023 om 12:37 EvenementenEDE De SAM School en Junior Olympiade was een groot succes. De jaarlijkse sportdag voor alle basisscholen in de gemeente Ede bracht woensdag en donderdag ruim drieduizend kinderen van 29 scholen in beweging. De Olympiade werd donderdag afgesloten met de overhandiging van een cheque van 5500 euro voor stichting KiKa. Het bedrag is ingezameld door de scholen.
De SAM School Olympiade is in de gemeente een begrip geworden. In 1978 is de eerste editie geweest en is voor basisschoolkinderen uit de groepen 6, 7 en 8. Ook deze week konden de leerlingen meedoen aan tal van activiteiten die op de sportparken Peppelensteeg en Inschoten werden aangeboden.
De SAM Junior Olympiade is voor de groepen 4 en 5. Tijdens het evenement staat de gedachte ‘meedoen is belangrijker dan winnen’ centraal. Kinderen kunnen hierbij kiezen uit verschillende sport- en cultuuractiviteiten. Het moment om eens kennis te maken met nieuw sport- en cultuuraanbod en nieuwe aanbieders uit de buurt.









