
Felle brand legt caravan in de as op Edes recreatiepark
24 augustus 2023 om 06:58 BrandEDE Een uitslaande brand heeft woensdagavond een caravan in de as gelegd op recreatiepark ‘t Gelloo aan de Barteweg in het buitengebied van Ede.
Omstanders merkten de brand rond 22.50 uur op. Bij aankomst van de brandweer sloegen de vlammen al uit de caravan. De brand was zo hevig dat ook de bossage rond de caravan al vlam had gevat.
Vanwege de hevige brand werd ook een waterwagen van de brandweer ingezet. Van de caravan bleef uiteindelijk weinig over, de brandweer heeft het voertuig gesloopt om het vuur volledig uit te krijgen. Bij de brand raakte niemand gewond. De vermoedelijke oorzaak van de brand is kortsluiting in een haspel. Brandstichting wordt niet uitgesloten. De brandweerlieden hadden ruim een uur nodig voordat ze konden inpakken.
Video: WH Fotografie.

