Afbeelding
Aeres MBO

Studenten Aeres MBO Ede zetten zich in voor vrijwilligersactie NLdoet

13 maart 2026 om 18:15 Activiteiten

EDE Zestig studenten van de opleidingen Food en Toegepaste biologie van Aeres MBO Ede deden vrijdag mee aan de vele NLdoet activiteiten rond de Stingerbol en Frisokazerne in Ede. Al deze activiteiten stonden in het teken van het thema ‘gezond en vitaal oud worden’.  

Ze hielpen op het Stadslab mee met klussen en schilderen, kookten tomatensoep en preisoep voor de vrijwilligers van het Blue zone festival in en rond de Stingerbol. Daarnaast namen de studenten health checks af in de Frisokazerne, in samenwerking met Fysiopraktijk Veluwse Poort. 

VERSCHIL MAKEN

Deze activiteiten dezen de studenten in het teken van NLdoet: de grootste vrijwilligersactie van Nederland. Dit evenement zet vrijwilligerswerk in de spotlights en nodigt iedereen uit om een dagje het verschil te maken.

Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding