Carlo Boszhard presenteert Married at First Sight
Carlo Boszhard presenteert Married at First Sight ANP / ANP

Harskamper Anton trouwt met onbekende in Married at First Sight

10 april 2026 om 13:00 Mensen Nieuws uit Harskamp Tips van de redactie

HARSKAMP Je moet het maar durven: blind in het huwelijksbootje stappen met iemand die je nog nooit hebt ontmoet. De 42-jarige Anton Brobbel Dorsman uit Harskamp gaat dit avontuur aan in het nieuwe seizoen van Married at First Sight. In de derde aflevering trouwt hij met de 39-jarige Linda van Straalen uit Woerden. Wordt dit een succesvolle match? 

In het programma laten kandidaten hun liefdesleven over aan de wetenschap. Op basis van uitgebreid onderzoek worden koppels samengesteld door experts. Het programa wordt gepresenteerd door Carlo Boszhard. Dit seizoen is Anton één van de deelnemers. 

Anton werkt als chef-kok bij Defensie, waar hij ook een leidinggevende rol vervult. Zijn passie voor koken ontstond al op jonge leeftijd. In het verleden runde hij samen met zijn ouders een eetcafé-cafetaria in Harskamp. ,,Als klein kind wilde ik al kok worden. Uiteindelijk is dat ook gelukt”, vertelt hij. De samenwerking met zijn ouders heeft gezorgd voor een hechte familieband, vooral met zijn moeder.  

Naast zijn werk in de keuken is Anton ook politiek actief. Hij is vicevoorzitter en penningmeester van GemeenteBelangen Ede.

Of Linda zijn droomvrouw is, zal de komende weken blijken. Married at First Sight is iedere dinsdag tot en met donderdag om 20.30 uur te zien op RTL 4 en via Videoland.