Polar Bears Ede verliest in Champions Cup van titelverdediger

15 januari 2011 om 00:00 Nieuws

EDE - De waterpolosters van Polar Bears hebben vrijdagavond in de eerste ronde van de Champions Cup met 15-6 (5-2, 2-2, 3-0, 5-2) kansloos verloren van de Griekse titelverdediger Vouliagmeni NC.

Nienke Vermeer (3), Vivian Sevenich (2) en Biurakn Hakhverdian waren in Florence (Italië) trefzeker namens de Nederlandse kampioen.

Coach Gerrit-Jan Schothans was na afloop realistisch: ,,We hebben lef en veel strijd getoond, maar we kwamen simpelweg kwaliteit tekort. Vouliagmeni is niet voor niets de houder van de Europacup 1 natuurlijk. Wij hebben er dit seizoen bewust voor gekozen jeugd in te passen en dan komen dit soort nederlagen tegen de Europese top niet als een verrassing."

Polar Bears komt zaterdag in actie tegen de nummer twee van Italië, WP Fiorentina, en zondag tegen het Franse ASPTT Nancy. De beste twee van het toernooi plaatsen zich voor de kwartfinales.

Mail de redactie
Meld een correctie

Deel dit artikel via:
advertentie
advertentie
advertentie