Amerikaanse drive-in sfeer

22 augustus 2012 om 00:00 Nieuws

EDE - Enkele fraai onderhouden oldtimers stonden maandagavond geparkeerd tussen de andere auto’s op het marktplein. In het donker, want alle ogen waren gericht op het beeldscherm op het podium voor de Van der Werff filmavond. De locatie was voor een paar uur omgetoverd tot drive-in bioscoop, een evenement van de Heideweek.

Het weer was geweldig en dus ging het dak eraf bij alle cabrio’s die zich op de markt hadden verzameld. Vanaf 20.00 uur waren de vrijwilligers bezig om de auto’s te helpen om mooi op de markt te parkeren zodat iedereen kon genieten van ‘American Graffiti’, een minder bekende, maar leuke variant op films als ‘Grease’, ‘Dirty Dancing’ en ‘Saturday Night Fever’.

Alle auto’s pasten er nét in en op het VIP dek konden de voetgangers plaatsnemen om de film te zien. Veel van de aanwezigen hadden werk gemaakt van hun outfit om passend bij het thema van de film Amerikaanse rock ‘n roll te verschijnen. Cowboyhoeden, petticoats, bakkebaarden, Amerikaanse auto’s: alles was er die avond. De catering van de avond was ook al geheel in stijl. De dames op rolschaatsen zorgden ervoor dat de drankjes, popcorn en hotdogs netjes bij de auto’s werden afgeleverd.

Mail de redactie
Meld een correctie

Deel dit artikel via:
advertentie
advertentie
advertentie