Onrustig TweeVV verliest vijfsetter van Toesj
11 maart 2013 om 00:00 NieuwsEDE - De vrouwen van volleybalvereniging TweeVV hadden in Heteren een zware dobber aan Toesj dat vecht voor lijfsbehoud. Het werd een vijfsetter die TweeVV in de spannende eindfase uit handen gaf.
Met Janet Ottens op de spelverdelerspositie begon TweeVV eigenlijk heel goed. Ze namen bij de start meteen het heft in handen en wonnen de eerste set zelfs met 6-25. Er leek geen vuiltje aan de lucht.
In de volgende set bood Toesj meer tegenstand maar de Edese vrouwen wisten toch enkele punten voorsprong te nemen en te houden. Aan het einde van die set ging het al minder goed lopen bij TweeVV en moest trainer/coach Alfonso Volpe zijn toevlucht nemen tot zijn eerste time-out en met 22-25 was de set binnen.
Onrustig
Helaas voor de vrouwen zette die dalende lijn zich voort in de twee volgende sets. TweeVV speelde te onrustig en maakte te vaak foute keuzes bij de aanval en kreeg de opslag van de tegenstander niet altijd onder controle.
Alfonso Volpe probeerde het tij te keren door het inzetten van zijn wissels maar hij kreeg zijn team niet meer op stoom. Toesj profiteerde en dwong een vijfde set af.
TweeVV nam in die beslissende set toch weer het heft in handen en kreeg zelfs vier punten voorsprong. Puntje voor puntje kwam de tegenstander echter dichterbij en vanaf 13-13 werd het een spannende strijd die met 18-16 door Toesj werd gewonnen. Uitslag: 3-2 voor de tegenstander.
Zowel de mannen als de vrouwen van TweeVV zijn komend weekend vrij. Zaterdag 23 maart spelen beide ploegen om 16.00 uur in de Vlinder in Wageningen tegen een team van Invicta.













