C-selectie DOS Bennekom plaatst zich voor NK Jazzdans
16 mei 2007 om 00:00 NieuwsBENNEKOM - De C-selectie tot en met 13 jaar jazzdans van DOS Bennekom onder leiding van Lisette Spier en Sjoukje van de Hul heeft zich geplaatst voor het NK Jazzdans op 9 juni in Nieuwegein.
Op 17 maart hebben zij meegedaan aan de voorronde van het NK in Ede dat door de eigen vereniging werd georganiseerd. Aan de hand van de behaalde resultaten in de overige voorrondes is duidelijk geworden dat deze selectie als vierde van Nederland doorgaat.
In totaal hebben er 32 groepen meegedaan in deze categorie. De B-selectie 16 eo onder leiding van Ilse Bernet heeft zich niet weten te plaatsen. In deze categorie was de concurrentie te hoog. De A selectie 16 eo, ook onder leiding van Ilse Bernet, heeft de finale net niet bereikt. Tijdens de voorronde hebben zij 16.95 punten behaald, erg hoog. Maar helaas heeft de KNGU de grens op deelnemen van de Finale vastgesteld op 17.17 punten. De groep kwam dus 0.22 punt te kort, maar is wel als zevende van Nederland geëindigd.
De D-selectie tot en met 16 jaar onder leiding van Linda van de Hul is in hun categorie eerste geworden van Nederland. Voor deze categorie is er geen finale, de D-schaal is een instapniveau op de opvolgende categorieën.
Meiden C selectie tot en met 13 jaar:
Van boven naar onder en van links naar rechts: Lidewij Pellikaan, Anouk Leunissen, Janne Groen, Esmée Mol, Melanie Meijer, Kimberly van de Brand, Antea van de Velden, Vera Verweij, Jenthe van Rheede, Karlijn Hallers, Delanie van de Top, Tamara Hans, Lotte van Snippenberg, Celine Willemsen en Nicole van de Brand.










