Zeven aanhoudingen op Museumplein

26 augustus 2007 om 00:00 Nieuws

EDE - De politie heeft bij toezicht op het Museumplein in de nacht van zaterdag op zondag zeven aanhoudingen verricht, het merendeel wegens geweld.

Drie Edenaren, een meisje van 17 en twee jongens van 18 en 20, werden rond kwart voor twee aangehouden nadat ze op het plein een 18-jarige stadsgenote zouden hebben mishandeld. De aanleiding daartoe zou gelegen zijn in het feit dat het 17-jarige meisje kennelijk met opzet tegen een vriendin van het slachtoffer zou zijn aangelopen.

Even later werd een 52-jarige man uit Barneveld opgepakt wegens wildplassen. De man bleek ook nog voor een bedrag van ruim 900 euro aan achterstallige boetes te hebben openstaan.

Een 26-jarige man met Poolse nationaliteit werd aangehouden omdat hij in kennelijke staat van dronkenschap de orde verstoorde. Bovendien bleek de man geen identiteitsbewijs bij zich te hebben.

Wegens mishandeling van zijn 39-jarige ex-vriendin werd een 35-jarige Edenaar aangehouden. Hij zou zijn ex bij weerzien op straat hebben geslagen.

Een 17-jarige Edese werd in de vroege ochtenduren aangehouden nadat zij een voormalige vriendin, een 18-jarige stadsgenote, en haar 21-jarige vriend uit Bennekom zou hebben geslagen.

De drie Edenaren en de Pool zijn weer op vrije voeten; de overigen zitten nog vast voor nader onderzoek.

Mail de redactie
Meld een correctie

Deel dit artikel via:
advertentie
advertentie
advertentie