Jubileum juffen en 'frisse lucht' op Regenboog
5 maart 2008 om 00:00 NieuwsEDE - Basisschool De Regenboog is trots op hun twee leerkrachten. Juf Nell en juf Hanneke werken al 25 jaar in het onderwijs. Een hele prestatie, volgens de trotse school. ,,Al vele kinderen uit Ede en omgeving hebben van hun wijze lessen genoten.''
Bovendien gaat de bewuste school en de Gelderse GGD voor frisse lucht. De Gelderse GGD’en zijn een project begonnen om de binnenlucht op basisscholen in Gelderland te verbeteren. De Regenboog heeft meegedaan aan dit project.
Gedurende een hele lesdag was een GGD-medewerker aanwezig op de school. Deze inventariseerde ventilatiemogelijkheden per lokaal en keek ook naar andere binnenmilieu aspecten zoals stof en temperatuur. Deze meting plus het advies, is op het eind van de dag gepresenteerd aan de directie en leerkrachten. Ook werd een lespakket 'Buitenlucht, kom je binnen spelen?' uitgereikt.













