Heideweek wil mee met de tijd
19 maart 2008 om 00:00 Nieuws,,De ‘look’ is veranderd, we hebben het gepimpt’’, zegt penningmeester Jan van de Berg. De kleuren blijven wel in stand, maar het wordt moderner.’’ Aan de website wordt vooralsnog hard gewerkt. Deze moet over ongeveer twee weken klaar zijn.
door Ushakiran Ellis
Het bestuur van de Stichting Heideweek en verschillende belanghebbenden waren bij de vergadering aanwezig. Deze stond voornamelijk in het teken van de diverse activiteiten die plaats zullen vinden in de Heideweek van 22 augustus tot en met 30 augustus. De vergadering werd afgetrapt met hoogtepunten tot nu toe van de Heidehoogheden. Heidekoningin José Boon: ,,Duitsland is me erg bijgebleven en de opening van speeltuin Karakter.’’ Heideprinses Mandy Eikenhorst: ,,Ik sluit me daar bij aan. Alles is leuk, alles heeft gewoon iets.’’
De Heideweek heeft dit jaar weer een vol en aansprekend programma. ,,Allemaal weer voor en door Edenaren’’, aldus Van de Berg. Hij nam de vergadering waar wegens ziekte van voorzitter Rein Kreeft. Dit jaar staan een hoop terugkerende evenementen op het programma. Zo zal de Heideweek, zoals altijd, geopend worden door de Heidekoningin in het Openluchttheater. Verder zijn er onder meer wandeltochten, fietstochten, darttoernooien, tennistoernooien en veel muzikale optredens. De Vlegeldag in Bennekom en de Oud-Lunterse Dag (dit jaar voor de dertigste keer) in Lunteren, staat dit jaar ook weer op het programma met diverse activiteiten.
Marktplein
Vanuit de zaal werd geroepen dat erg weinig georganiseerd wordt op het marktplein. ,,We hebben zo’n mooi plein, maar doen er niets mee. Dat is doodzonde.’’ Anne-Miek Brunekreef (secretariaat) is het hier mee eens. ,,Het is inderdaad zonde, maar wij als stichting zijn daar niet alleen verantwoordelijk voor. Wij organiseren zelf een aantal activiteiten, maar de rest moet uit de gemeenschap komen.’’
Een leuke activiteit voor de jeugd is het dance-event in de Reehorst. Twee jongens uit Bennekom zijn in een vergevorderd stadium met hun plannen. Het is de bedoeling op 30 augustus een spetterende dansavond voor jongeren van achttien jaar en ouder te houden. Er wordt onder meer gefluisterd dat Erick E komt, een bekende deejay uit de scene. Plan is ook op 29 augustus het zelfde evenement te houden voor de jeugd vanaf veertien jaar.
De naam Nikki (winnares Idols) komt een aantal keer ter sprake. Of ze ook echt komt, is nog niet zeker.
u Meer informatie over de Heideweek en het uitgebreide programma is te vinden op www.heideweek.nl.











