Cursus eerstehulpverlener en/of reanimatie en defibrilator-training

30 juli 2008 om 00:00 Nieuws

LUNTEREN - De cursus eerstehulpverlener bij de EHBO-vereniging Lunteren begint in september. De kosten zijn 153,50 euro inclusief het cursusboek, verbandmateriaal, opleiding verbandleer en aed-bediener (defibrilator bij hartstilstand). De cursus start bij voldoende belangstelling op 23 september.

Ook voor een reanimatiecursus van de hartstichting kunnen gegadigden bij de vereniging terecht. De kosten zijn 25 euro, een cursus reanimatie inclusief aed-bediener kost 50 euro. De volgende cursus is op 2 en 9 september 2008 en de AED opleiding 23 september.

De locatie is het Westhoffhuis aan de Dorpsstraat in Lunteren, de tijd is van 19.30 uur tot 21.30 uur, AED-bediener tot 22.30 uur. Voor informatie en opgave kunnen mensen terecht bij het secretariaat: mevrouw M.A. Borggreve tel: 0318-483819, e-mail: famborggreve@hotmail.com of Geertje van Manen tel: 0318-486101, e-mail: a.manen@chello.nl .

Mail de redactie
Meld een correctie

Deel dit artikel via:
advertentie
advertentie
advertentie