'Boys' op bezoek bij Fortissimo op eerste speeldag

Nieuws

EDE - De KNVB heeft het programma bekend gemaakt voor het nieuwe voetbalseizoen. Daarin enkele opvallende wedstrijden. Zo is het op de eerste de beste speeldag meteen Fortissimo tegen Edesche Boys. En op de allerlaatste speeldag spelen Advendo'57 en Blauw Geel'55 tegen elkaar.

De competitie begint dit jaar in het weekend van 5 en 6 september. De laatste wedstrijden voor de winterstop staan gepland voor 12 en 13 december. Hoofdklasser Bennekom start vervolgens in 2010 al op 23 januari weer met voetballen, de overige clubs ontwaken op 20 en 21 februari uit hun winterslaap. De reguliere competities moeten vervolgens begin mei afgerond zijn.

Kijk hieronder voor het volledige programma van de 'Edese' verenigingen.

September

5/9

Bennekom - Volendam

DTS - SVZW

Hierden - Blauw Geel'55

Advendo'57 - Veensche Boys

Stroe - Otterlo

Lunteren - VVOP

DVOV - Harskamp

Wageningen - SDS'55

Ede/Victoria - SC Oranje

6/9

Fortissimo - Edesche Boys

DSZ - FC Jeugd

12/9

IJsselmeervogels - Bennekom

SDVB - DTS'35

Blauw Geel'55 - FC Horst

Hatto Heim - Advendo'57

Otterlo - ESA

Dodewaard - Lunteren

Harskamp - Arnhemia

SDS'55 - DUNO

Elsweide - Ede/Victoria

13/9

Edesche Boys - Eendracht

AZ2000- Fortissimo

FC Jeugd - RODA'28

19/9

Bennekom - SDCP

DTS - VVOG

ASVD - Blauw Geel'55

Advendo'57 - Lelystad'67

Hoevelaken - Otterlo

Lunteren - Excelsior Z

Harskamp - Elsweide

DVOV - SDS'55

Wodanseck - Ede/Victoria

20/9

MASV - Edesche Boys

Fortissimo - Elistha

CHRC - FC Jeugd

26/9

DOVO - Bennekom

NSC - DTS'35

Blauw Geel'55 - Owios

DFS - Advendo'57

Otterlo - Oranje Blauw

Lienden - Lunteren

Ostrabeke - Harskamp

SDS'55 - Arnhemia

Ede/Victoria - Wageningen

27/9

Edesche Boys - SC Oranje

Arnhemse Boys - Fortissimo

FC Jeugd - SVHA

Oktober

3/10

Bennekom - Hoek

DTS'35 - DOSK

Blauw Geel'55 - Zwart Wit'63

Advendo'57 - AVW'66

Otterlo - Lienden

Gazelle N - Lunteren

Harskamp - SDS'55

DUNO D - Ede/Victoria

4/10

Driel - Edese Boys

Fortissimo - VDZ

Elsweide - FC Jeugd

10/10

Zwaluwen'30/Henver-Bennekom

DVS'33 - DTS'35

Veensche Boys - Blauw Geel'55

Zwart Wit'63 - Advendo'57

SKV - Otterlo

Lunteren - Stroe

SDS'55 - Ostrabeke

Redichem - Harskamp

Ede/Victoria - DVOV

11/10

Edesche Boys- ONA'53

Eldenia-Fortssimo

FC Jeugd - De Paasberg

17/10

Bennekom - LRC

DTS'35 - URK

Blauw Geel'55 - Hatto Heim

Hierden - Advendo'57

Otterlo - VVOP

ESA - Lunteren

SDS'55- Elsweide

Harskamp - SC Oranje

Arnhemia - Ede/Victoria

18/10

Edesche Boys - Eldenia

Eendracht -Fortissimo

Echteld - FC Jeugd

31/10

Spakenburg - Bennekom

Oranje Nassau - DTS'35

Lelystad'67 - Blauw Geel'55

Advendo'57 - FC Horst

Dodewaard - Otterlo

Lunteren - Hoevelaken

Redichem - SDS'55

Ede/Victoria - Harskamp

November

1/11

AZ2000- Edesche Boys

Fortissimo - MASV

FC Jeugd - Ewijk

7/11

Bennekom- Sparta N

DTS'35 - VSCO'61

Blauw Geel'55 - DFS

ASVD - Advendo'57

Otterlo - Excelsior Z

Oranje Blauw - Lunteren

SDS'55 - SC Oranje

Ostrabeke - Ede/Victoria

Harskamp - Wodanseck

8/11

Edesche Bpys - Elistha

SC Oranje - Fortissimo

RVW - FC Jeugd

14/11

GVVV- Bennekom

FC Zutphen - DTS'35

AVW'66 - Blauw Geel'55

Advendo'57 - Owios

Lunteren - Otterlo

Ede/Victoria - SDS'55

Wageningen - Harskamp

15/11

Arnhemse Boys - Edese Boys

Fortssimo - Driel

FC Jeugd - Valburg

21/11

DTS'35 - DETO

Blauw Geel'55 - Advendo'57

SKV - Lunteren

Otterlo - Gazelle N

Redichem - Ede/Victoria

SDS'55 - Wodanseck

Harskamp - DUNO D

22/11

Edesche Boys - VDZ

ONA'53 - Fortissimo

SDOO - FC Jeugd

28/11

Bennekom - Odin'59

December

5/12

Kozakkenboys - Bennekom

SVZW - DTS'35

Blauw Geel'55 - Hierden

Veensche Boys - Advendo'57

Otterlo - Stroe

VVOP - Lunteren

Harskamp - DVOV

SDS'55 - Wageningen

SC Oranje - Ede/Victoria

6/12

Edesche Boys - Fortissimo

FC Jeugd - DSZ

12/12

Bennekom - Jodan Boys

DTS'35 - SDVB

Fc Horst - Blauw Geel'55

Advendo'57 - Hatto Heim

ESA - Otterlo

Lunteren - Dodewaard

Arnhemia - Harskamp

DUNO D - SDS'55

Ede/Victoria - Elsweide

13/12

Eendracht - Edesche Boys

Fortissimo -AZ2000

Roda'28 - FC Jeugd

Januari

23/1

Volendam - Bennekom

30/1

Bennekom - IJsselmeervogels

Februari

6/2

SDCP - Bennekom

20/2

Bennekom- DOVO

VVOG - DTS'35

Blauw Geel'55 - ASVD

Lelystad'67 - Advendo'57

Otterlo - Hoevelaken

Excelsior Z - Lunteren

Elsweide - Harskamp

SDS'55 - DVOV

Ede/Victoria - Wodanseck

21/2

Edesche Boys - MASV

Elistha - Fortissimo

FC Jeugd - CHRC

27/2

Hoek - Bennekom

DTS'35 - NSC

Advendo'57 - DFS

Owios - Blauw Geel'55

Oranje Blauw - Otterlo

Lunteren - Lienden

Harskamp - Ostrabeke

Arnhemia - SDS'55

Wageningen - Ede/Victoria

28/2

SC Oranje - Edesche Boys

Fortissimo - Arnhemse Boys

SVHA - FC Jeugd

Maart

6/3

Bennekom - Zwaluwen'30 Henver

DOSK - DTS'35

Zwart Wit'63 - Blauw Geel'55

AVW'66 - Advendo'57

Lienden - Otterlo

Lunteren - Gazelle N

SDS'55- Harskamp

Ede/Victoria - DUNO D

7/3

Edesche Boys - Driel

VDZ - Fortissimo

FC Jeugd - Elsweide

13/3

LRC - Bennekom

20/3

DTS'35 - DVS'33

Blauw Geel'55 - Veensche Boys

Advendo'57 - Zwart Wit'63

Otterlo - SKV

Stroe - Lunteren

Harskamp - Redichem

Ostrabeke - SDS'55

DVOV - Ede/Victoria

21/3

ONA'53 - Edesche Boys

Fortissimo - Eldenia

De Paasberg - FC Jeugd

27/3

Bennekom- Spakenburg

URK - DTS'35

Hatto Heim - Blauw Geel'55

Advendo'57 - Hierden

VVOP - Otterlo

Lunteren - ESA

Elsweide - SDS'55

SC Oranje - Harskamp

Ede/Victoria - Arnhemia

28/3

Eldenia - Edesche Boys

Fortissimo - Eendracht

FC Jeugd - Echteld

April

10/4

Sparta N - Bennekom

DTS'35 - Oranje Nassau

Blauw Geel'55 - Lelystad'67

FC Horst - Advendo'57

Otterlo - Dodewaard

Hoevelaken - Lunteren

SDS'55 - Redichem

Harskamp - Ede/Victoria

11/4

Edesche Boys - AZ2000

MASV - Fortissimo

Ewijk - FC Jeugd

17/4

Bennekom- GVVV

VSCO'61 - DTS'35

DFS - Blauw Geel'55

Advendo'57 - ASVD

Excelsior Z - Otterlo

Lunteren - Oranje Blauw

SC Oranje - SDS'55

Ede/Victoria- Ostrabeke

Wodanseck - Harskamp

18/4

Elistha - Edesche Boys

Fortissimo - SC Oranje

FC Jeugd - RVW

24/4

Odin'59 - Bennekom

DTS'35 - FC Zutphen

Blauw Geel'55 - AVW'66

Owios - Advendo'57

Otterlo - Lunteren

SDS'55- Ede/Victoria

Harskamp - Wageningen

25/4

Edesche Boys - Arnhemse Boys

Driel - Fortissimo

Valburg - FC Jeugd

Mei

1/5

Bennekom - Kozakken Boys

DETO - DTS'35

Advendo'57 - Blauw Geel'55

Lunteren - SKV

Gazelle N - Otterlo

Ede/Victoria - Redichem

Wodanseck - SDS'55

DUNO D - Harskamp

2/5

VDZ - Edesche Boys

Fortissimo - ONA'53

FC Jeugd - SDOO

8/5

Jodan Boys - Bennekom

advertentie