Spirituele zang en klankschaal-healing bij NPB in Lunteren
12 mei 2010 om 00:00 NieuwsLUNTEREN - Tweede Pinksterdag, 24 mei is het mogelijk krachtliederen, zoals Hindi en Tibetaanse mantra’s, Engelse liederen, Indianenliederen en aanverwante spirituele liederen te zingen. Dit eerste deel duurt van 13.30 tot 15.00 uur. Aansluitend wordt van 15.30 tot 17.00 een Klankschaal Healing-concert gegeven, met de zachte klanken van vele instrumenten, zoals kristallen en Tibetaanse klankschalen, didgeridoo en Ocean drum. Dit gebeurt in het Witte Kerkje van de NPB aan de Dr. Kimmijserlaan 28 te Lunteren.
Tot nu toe werd deze klankdag door Tjeerd en José Sloot gegeven in Centrum Inanna in Amersfoort, maar zij zijn uit hun jasje gegroeid: de ruimte in Inanna werd te klein door het gebruik van Kristallen klankschalen. ,,Met Pinksteren is het heerlijk om samen met gelijkgezinden de helende werking van de klank te ervaren, en de nieuwe zomer te verwelkomen. Zingen geeft een gevoel van vrijheid. Je opent je naar het leven en bent er actief bij betrokken. Je hoeft niet te kunnen zingen om te kunnen genieten van jouw stem'', aldus een organisator.
Mantra’s zijn duizenden jaren oude Sanscriet teksten uit de Indiase Hindi-cultuur, die zoals vanouds gebruikelijk door iedereen samen worden gezongen. De teksten zijn zo eenvoudig dat wij ook de kinderen graag zien meezingen, en ook voor de ouderen onder ons is de mantra kinderspel.
Tijdens het Klankschaal Healing-concert kunnen de deelnemers ontspannen en de klanken door zich heen laten gaan. Naast het geven van een diepe ontspanning dringen de klanken diep door in het energie-lichaam, waardoor eventuele blokkades worden weggenomen en de energie vrijelijk kan doorstromen. Ook bij dit onderdeel zijn kinderen welkom (vanaf ongeveer 10 jaar).
Voor meer informatie en voor aanmelding (vol is vol) kan men contact opnemen met José en Tjeerd Sloot, tel.: 033-4701436, email levenslicht@ziggo.nl, of kijk op www.levenslicht.com.













