Muzikaal feest bij Dante in de Kuil
23 juni 2013 om 00:00 NieuwsEDE - Dante presenteert zondag 7 juli voor de zesde keer een cultureel programma met veel muziek in het Edese Openluchttheater.
De start is om 14.00 uur en eindigt rond 17.30 uur. Het totale programma wordt volgende week bekendgemaakt. De klapper van de middag is de band Caperune uit Wageningen. Een zevenkoppige Salsaband die de bezoekers in beweging zal brengen.
Gratis toegankelijk en vrij in- en uitlopen
Dante in de Kuil is een feest voor jong en oud en gratis toegankelijk. De ingang van het Openluchttheater is aan de noordzijde; Burgemeester Bootlaan. Op het veld is een grote tent van Sport- en Speluitleen met spelletjes voor kinderen.
Verder zijn er stands met kunst en kunstvoorwerpen. Puur-e zorgt voor hapjes en drankjes, maar mensen kunnen ook hun eigen picknickmand meenemen.De gezelligste culturele picknick van Nederland
Kijk op www.ccdante.nl











