
Twee auto’s in de sloot na aanrijding
27 oktober 2025 om 19:14 Ongeval Nieuws uit HarskampHARSKAMP Op de kruising Westenengerdijk met de Laarweg zijn maandagavond rond 18.20 uur twee auto’s in de sloot beland. Beide inzittenden kwamen er met lichte verwondingen vanaf en werden door het ambulance personeel behandeld.
Op de voorrangskruising in het buitengebied gaat het regelmatig mis aldus buurtbewoners. Een van de auto’s belandde op de kant in de natte sloot. Beide inzittenden konden uiteindelijk opgehaald worden door familieleden.
De schade aan beide auto’s is behoorlijk. De politie heeft beide bestuurders laten blazen, zij bleken niet gedronken te hebben. Volgens een getuige was de aanrijding met een flinke snelheid. In het buitengebied mag je op de kruising 60 kilometer per uur.
























