Afbeelding
Politie

Bromfietser komt hard ten val na remmen voor shovel, politie zoekt getuigen

24 maart 2022 om 11:36 Ongeval

EDE De politie zoekt getuigen van een incident tussen een bestuurder van een shovel en een bromfietser op de Bennekomseweg in Ede. De bestuurder van de shovel reed tegen het verkeer in over het fietspad en lette daarbij niet goed op. Hierdoor moest een tegemoetkomende bromfietser hard remmen. Ze kwam hierdoor ten val en liep meerdere botbreuken op. Dit gebeurde op woensdagmiddag 16 februari omstreeks 13.55 uur. 

Een onbekend gebleven omstander schoot de vrouw te hulp en verleende eerste hulp totdat de ambulance arriveerde. Ook de bestuurder van de shovel bleef in eerste instantie op de plek van het ongeval. Maar terwijl het slachtoffer in de ambulance werd nagekeken, vertrok de bestuurder zonder gegevens achter te laten. 

Wie iets van het ongeval heeft gezien, of bijvoorbeeld weet in welke richting de shovel na het ongeval is gereden, kan contact opnemen met de politie via 0900-8844 onder vermelding van zaaknummer 2022119085.

Mail de redactie
Meld een correctie

Deel dit artikel via:
advertentie
advertentie
advertentie