
Vermiste 9-jarige jongen na een uur gevonden in bossen Ede
9 november 2025 om 11:54 Overig Nieuws uit EdeEDE De politie is in Ede heeft zondag een uur lang gezocht naar een vermiste negenjarige jongen. De zoektocht begon rond 11.30 uur.
Het kind raakte vermist in het bosgebied rond de Jan Hilgersweg. Rond 12.30 uur werd het jongetje in goede gezondheid aangetroffen bij Eethuis ‘t Hek aan de Meulunterseweg in Lunteren. Een oplettende bezoeker kreeg een melding via Burgernet en vond de jongen. Het Veteranen Search Team was ook opgeroepen om te helpen bij de zoekactie.
Rond 12.50 uur werd het jongetje herenigd met zijn ouders en opa en oma. Hij was de weg kwijt geraakt tijdens een fietstocht met zijn vader. Bij de hereniging kwam hij met zwaailichten en sirene aangereden.




















