De omslag van de Kerstballenspeurtocht
De omslag van de Kerstballenspeurtocht Natuurcentrum Veluwe

Kerstballenspeurtocht tijdens kerstvakantie bij Natuurcentrum Veluwe

13 december 2024 om 19:29 Activiteiten Nieuws uit Ede

EDE Bezoekers van Natuurcentrum Veluwe kunnen tijdens de kerstvakantie een Kerstballenspeurtocht doen. Tussen 20 december en 5 januari zijn de routebeschrijving en opdrachten voor deze speurtocht gratis op te halen bij het natuurcentrum en bij Cultura Ede aan de Molenstraat.

De speurtocht is bedoeld voor kinderen tot 12 jaar oud om te doen samen met hun ouders of verzorgers. De route is 4,7 kilometer lang en wordt aangegeven met enorme rode kerstballen. Op deze kerstballen staat meerkeuzeantwoorden. Met de goede antwoorden is het begin van een zin te vormen. Kinderen kunnen deze zin op een leuke manier afmaken en inleveren bij het natuurcentrum. ,,De leukste drie inzendingen maken kans op een leuk presentje! De winnaars krijgen na 5 januari hun prijs toegezonden”, aldus Natuurcentrum Veluwe.

PRAKTISCH

De wandeling gaat van start bij het natuurcentrum. Bezoekers die met de auto komen, moeten parkeren op het nieuwe, centrale parkeerterrein langs de N224 (tegenover de schaapskooi op de Zuid-Ginkelse heide). Het antwoordformulier is alleen bij het natuurcentrum in te leveren. De speurtocht is ook te downloaden op de site van Natuurcentrum Veluwe.

De wandeling met tot zonsondergang gelopen worden, daarna niet meer. Het natuurcentrum is elke dag geopend tijdens de kerstvakantie van 10.00 tot 16.00 uur. Meer informatie is te vinden op de website van Natuurcentrum Veluwe.

Mail de redactie
Meld een correctie

Deel dit artikel via:
advertentie
advertentie
advertentie