Afbeelding
Bestuur MFDO

Open middag op bouwplaats nieuw dorpshuis Otterlo

24 augustus 2026 om 11:36 Activiteiten

OTTERLO De bouw van het nieuwe multifunctionele dorpshuis verloopt voorspoedig. Een goed moment om de Otterlose gemeenschap uit te nodigen op de bouwplaats. Samen met de gemeente Ede en Van der Horst Aannemers uit Mill organiseren we een leuke en interessante middag, waarbij inwoners met eigen ogen de voortgang van de bouw kunnen bekijken.

Onder begeleiding van medewerkers van het bouwbedrijf kunnen bezoekers een kijkje nemen op de begane grond. Met linten wordt aangegeven welke gedeelten toegankelijk zijn.

Tijdens de middag wordt ook de naam van het nieuwe dorpshuis bekendgemaakt. Na de oproep in de vorige Dorpspraat kwamen veel suggesties binnen. Uit alle inzendingen is unaniem een mooie en toepasselijke naam gekozen. Rond 17.00 uur maakt wethouder Gabriëlle Hazeleger de naam van het multifunctionele dorpshuis bekend. Daarmee nemen we eindelijk afscheid van de term MFDO, die voor veel mensen lastig te onthouden is.

Bij deze feestelijke gelegenheid mogen drankjes en hapjes natuurlijk niet ontbreken. Ook de Gelukshut is aanwezig met zijn beroemde crêpes. Voor de muzikale omlijsting zorgt OBK met aanstekelijke muziek. Het bestuur en medewerkers van het bouwbedrijf en de gemeente Ede zijn die middag aanwezig om eventuele vragen te beantwoorden.

TOT SLOT

Zowel van buiten als van binnen krijgt het nieuwe dorpshuis steeds meer vorm. We verheugen ons erop om inwoners hiervan deelgenoot te maken. Samen maken we er een gezellige middag van.

In verband met de beperkte parkeermogelijkheden wordt bezoekers gevraagd om bij voorkeur lopend of op de fiets te komen.

Mail de redactie
Meld een correctie

Deel dit artikel via:
advertentie
advertentie
advertentie