Mauritskazerne waar het WFE gepland is
Mauritskazerne waar het WFE gepland is Foto Mens en Milieu Ede

Burgerbijeenkomst over voedselattractie Mauritskazerne: WFE, heb jij een beter idee?

20 februari 2023 om 11:56 Duurzaamheid Deel je nieuws

Onlangs werd duidelijk dat de voedselattractie World Food Experience (WFE) in de geplande vorm niet kan doorgaan. Wethouder Meijer zal de Edese politieke partijen op donderdag 23 februari in een geheime vergadering informeren over hoe het nu verder gaat met de World Food Experience en de locatie waar deze gepland was, de voormalige Mauritskazerne op het WFC-terrein. 

De fractie van Mens en Milieu Ede vindt het belangrijk dat burgers kunnen volgen hoe de verschillende partijen in de gemeenteraad hierover denken. Maar dat is bij deze geheime bijeenkomst niet mogelijk. Daarom zal Mens en Milieu Ede niet bij dit geheime overleg aanwezig zijn. De partij vindt het hoog tijd dat ook inwoners van Ede in alle openheid mee kunnen praten over alternatieven voor de World Food Experience. De partij organiseert daarom op 6 maart een burgerbijeenkomst in wijkcentrum De Kolk. Iedereen kan daar meepraten onder het motto “WFE,heb jij een beter idee?” Enkele sprekers zullen een voorzet geven en hun mening en alternatieve voorstellen delen. Vervolgens is er ruimte voorde meningen en ideeën van de aanwezigen. 

De bijeenkomst “WFE, heb jij een beter idee?” wordt georganiseerd door de partij Mens en Milieu Ede en vindt plaats op maandagavond 6 maart 2023 om 20.00uur (inloop vanaf 19:45) in buurtcentrum De Kolk, Schaapsweg 7A in Ede. Graag vooraf aanmelden via info@mensmilieu.nl

Mail de redactie
Meld een correctie

Deel dit artikel via:
advertentie
advertentie
advertentie