
Cees Roelofsen en Jouke Otse uit Lunteren benoemd tot Lid in de Orde van Oranje-Nassau
9 mei 2026 om 16:01 Mensen Nieuws uit LunterenLUNTEREN Cees Roelofsen en Jouke Otse-Roelofsen hebben op zaterdag 9 mei een Koninklijke Onderscheiding ontvangen. Burgemeester René Verhulst reikte de onderscheidingen uit tijdens een feestelijke bijeenkomst van volleybalvereniging DOS Lunteren.
Neef en nicht Cees Roelofsen en Jouke Otse-Roelofsen (inwoonster van Barneveld) zetten zich al jarenlang onvermoeibaar in voor de volleybalvereniging DOS Lunteren. Cees Roelofsen is onder andere verantwoordelijk voor de sponsoring en de technische commissie. Maar hij is ook een inspirerende trainer die in staat is om van verschillende spelers één bevlogen team te maken.
CENTRAAL AANSPREEKPUNT
Jouke Otse is het centrale aanspreekpunt voor de jeugd van de club. Of het nu gaat om de administratie, het trainen, de technische commissie of het organiseren van toernooien voor de mini’s, DOS kan altijd op haar rekenen.
TRAINER
Cees Roelofsen is daarnaast nog trainer bij voetbalvereniging de Valk-Wekerom, bedrijfsleider bij het Bosbad Lunteren en actief binnen de Hervormde Gemeente Lunteren. Ook Jouke Otse doet nog tal van dingen erbij. Zo collecteert zij voor de Nierstichting en zet zij zich in voor de Maranathakerk Lunteren. Daar organiseert zij bijvoorbeeld het kinderkerstfeest, zeilkampen en nog veel meer.
JUBILEUMFEEST
De volleybalvereniging DOS Lunteren bestaat 60 jaar. Tijdens het jubileumfeest verraste burgemeester René Verhulst Cees en Jouke met een welverdiende Koninklijke Onderscheiding.
De burgemeester verwoorde in zijn toespraak; ,,Je wordt niet zomaar 60 jaar. Daar is aandacht, liefde en zorg voor nodig. En zeer betrokken leden. Leden zoals jullie. Want al meer dan 20 jaar zetten jullie je onvermoeibaar in om van DOS een stabiele vereniging te maken die bloeit en groeit.’’

















