Gelrebiljarters naar NK

26 mei 2022 om 10:06 Overig Deel je nieuws

Het  1e middagteam Gelre 3 van Biljartvereniging Gelre gaat op 7 juli in Nieuwegein deelnemen aan het Nederlands Kampioenschap dagbiljarten.

Het team bestaande uit Hans Stoop, Frits Willemsen en Erick Herst speelde op 18 en 19 mei als poulewinnaar in de reguliere middagcompetitie een districtsfinale tegen vijf andere poulewinnaars.

Met veel overtuiging werden de vijf ontmoetingen gewonnen waarmee dit team zich algemeen kampioen van district Veluwezoom mag noemen.

Door dit resultaat speelt het team op 1 juni in Haarsteeg tegen een team uit district ‘s Hertogenbosch om de gewestelijke titel. Beide teams zijn echter sowieso geplaatst voor het NK dat op 7 juli wordt gespeeld.

Voor BV Gelre is dit een uniek resultaat. De club, die afgelopen maand het 60 jarig bestaan vierde, zag niet eerder een team zo ver komen.

Voor Frits Willemsen wordt dit zelfs een tweede NK in een week tijd. Hij speelt namelijk op 30 juni, ook in Nieuwegein, het persoonlijk kampioenschap NK libre 1e klasse.

Mail de redactie
Meld een correctie

Deel dit artikel via:
advertentie
advertentie
advertentie