
Genieten in zwembad De Vrije Slag: ‘We gaan al naar de 30.000 bezoekers’
29 juni 2023 om 14:41 RecreatieBENNEKOM Het is al wekenlang heerlijk zomerweer, dat betekent voor velen ‘lekker zwemmen’. En dat kan gelukkig ook in Bennekom, waar zwembad De Vrije Slag in de afgelopen dagen al erg goed is bezocht. Dat zeker ook tot tevredenheid van zwembadmanager Alex van Hunen.
door Dick Martens
,,We mogen qua bezoekersaantallen zeker niet klagen”, aldus Van Hunen. ,,Van ons mogen deze lekkere temperaturen nog wel even aanhouden. We gaan al richting de 30.000 bezoekers, een fraaie start van het zwemseizoen.”
Niet alleen de zwembadmanager geniet. Dat doen de bezoekers zeker ook al. ,,Ik ben hier al voor de vijfde keer”, roept een jeugdige bezoeker enthousiast. ,,Ik ga weer duiken hoor! Doei.”
Zijn vader even lekker relaxend op zijn handdoek geniet zicht- en hoorbaar van de waterpret van zijn zoon. En hij is deze middag zeker niet de enige.


















