Het team van Blink: ,,Verwacht van ons persoonlijk aandacht, duurzaamheid en kwaliteitskleding voor jongens en meisjes.
Het team van Blink: ,,Verwacht van ons persoonlijk aandacht, duurzaamheid en kwaliteitskleding voor jongens en meisjes." Suzanne Budding

Blink mode voor kids in Lunteren groeit en bloeit: ‘We wilden én konden groter’

3 juli 2024 om 15:00 Zakelijk Nieuws uit Lunteren

LUNTEREN Er is een nieuw hoofdstuk aangebroken voor Blink uit Lunteren. Na ruim negen jaar werd het tijd voor een groter jasje. Met trots openden Mettina en Wendy een paar dagen geleden hun nieuwe en ruimere kinderkledingwinkel.

door Suzanne Buddingh

,,En dat bevalt heel goed!”, aldus de eigenaresses. ,,De vorige winkel begon te krap te worden. We wilden én konden groter, dus zagen we onze kans schoon. We hebben het assortiment flink kunnen uitbreiden. Naast meer van de vertrouwde kledingmerken, vind je nu onder andere een grotere babyhoek, meer sieraden en accessoires, schoentjes, zwangerschapsmode en zwemartikelen. Het mooiste van deze nieuwe locatie is er meer bewegingsruimte is, wat betekent dat kinderen meer ruimte hebben om te spelen en ouders in alle rust kunnen winkelen.”

HET VERHAAL VAN BLINK

De plannen voor het openen van een kinderkledingwinkel werden gesmeed in 2014. ,,Ik vond dat er te weinig aanbod was in het dorp, waardoor het idee ontstond om het dan maar zelf te doen”, vertelt Wendy. ,,Onze mannen zijn vrienden”, vult Mettina aan. ,,Daardoor kwamen Wendy en ik elkaar regelmatig tegen en spraken we elkaar. Ik wilde graag aanhaken en zo hakten wij, samen met de mannen, de knoop door. Er kwam een pandje vrij, we gingen flink aan de klus en konden onze deuren openen in februari van 2015. We komen beide uit ondernemende gezinnen. Onze mannen hebben ieder hun eigen bedrijf - een aannemersbedrijf en een accountantskantoor - en zij staan altijd klaar om ons te ondersteunen. Hierdoor konden we serieus werk maken van onze groeiambities.” Wendy: ,,Mettina en ik zijn denk ik niet als echte vriendinnen begonnen, maar wel als zussen uit de strijd gekomen. We versterken elkaar.”

BLINKIES

,,Ons team is klein, maar hecht. We hebben samen met onze collega Anne en de lieve meiden die ons bijstaan in de weekenden een tweede familie gecreëerd. Iedereen die bij ons komt werken, moet wel een ‘Blinkie’ willen worden”, lacht Mettina. ,,Ondanks dat de winkel groter is geworden, zullen we blijven wie we al waren. Verwacht van ons persoonlijk aandacht, duurzaamheid en kwaliteitskleding voor jongens en meisjes. Van de allerkleinste tot de allergrootste, wat wil zeggen van babymaat 44 tot en met tienermaat 188 en alles wat daarbij hoort. Kom gerust eens langs in onze nieuwe winkel en ervaar zelf wat Blink Mode voor kids zo bijzonder maakt. Wij staan klaar om je te verwelkomen!”

Blink mode voor kids is gevestigd aan de Dorpsstraat 119 in Lunteren. Meer op blinkmodevoorkids.nl 

Dit artikel wordt u aangeboden door Blink mode voor kids. Ook profiteren van het grote bereik van de print- en online kanalen van Ede Stad.nl? Neem dan contact op met Frans de Kleuver (06-55780474, f.d.kleuver@bdu.nl) of Dick van Laar (06-55706843, d.v.laar@bdu.nl).

Mail de redactie
Meld een correctie

Suzanne Buddingh
Deel dit artikel via:
advertentie
advertentie
advertentie