Wie gaat het avontuur aan om de tennisballen te tellen en prijs te winnen. Keltenwoud daagt je uit.
Wie gaat het avontuur aan om de tennisballen te tellen en prijs te winnen. Keltenwoud daagt je uit. HVOB

Wie weet hoeveel tennisballen er in het Kamertje liggen

22 mei 2025 om 13:47 Algemeen

BENNEKOM Misschien wel het kleinste museum, het Bennekomse Kamertje, maar wel zeven dagen in de week en 24 uur per dag geopend. Bijzondere aandacht deze keer voor het 50-jarig jubileum TTV Keltenwoud Tennis- en Padelvereniging.

Tennisvereniging Keltenwoud is opgericht in 1975, dus 50 jaar tennissen in Bennekom, inmiddels ook in een hal, met gelegenheid voor rolstoeltennis en natuurlijk Padel. Een grote bloeiende vereniging zoals we er gelukkig veel hebben in Bennekom.

Degene die raad hoeveel ballen er in het Kamertje liggen, krijgt een prijs! Inzenden kan tot 12 juli naar jubileumcommissie@keltenwoud.nl 

Het Kamertje is te vinden in de Dorpsstraat van Bennekom, in de meest rechtse etalage van Albert Heijn.

Mail de redactie
Meld een correctie

Eip Janssen
Deel dit artikel via:
advertentie
advertentie
advertentie