Leerlingen Kraats en Eben Haëzer winnen damtoernooi

4 december 2012 om 00:00 Nieuws

BENNEKOM - Leerlingen van vijf Bennekomse basisscholen hebben met veel plezier meegedaan aan het schooldamtoernooi van Bennekom, dat vorige week plaatsvond. Het was een sportieve middag waarbij de Kraatsschool en de Eben-Haëzerschool als winnaars uit de bus kwamen.

In de klasse groep 5/6 deden 4 teams mee, 3 van de Eben-Haëzerschool en 1 team van de Wilhelminaschool. Het eerste team van de Eben-Haëzerschool speelde de eerste rond nog gelijk, maar wist de andere 6 rondes overtuigend te winnen en eindigde daardoor als eerste. Het tweede team van de Eben-Haëzerschool wist de tweede plaats te behalen, waardoor dit team samen met de winnaar doorgaat naar de halve finale van Gelderland. Het team van de Wilhelminaschool wist als derde te eindigen en ging daardoor met een beker terug naar huis.

In de klasse groep 7/8 deden 13 teams mee van 5 verschillende scholen. Het werd dan ook een spannende middag. De Kraatsschool 1 en Eben-Haëzerschool 1 wisten 6 van de 7 wedstrijden te winnen. Tegen elkaar speelden ze gelijk, waardoor ze uiteindelijk evenveel punten hadden behaald. De Kraatsschool 1 wist echter 3 bordpunten meer te halen waardoor zij de kampioen werden in deze klasse. Het team van de Wilhelminaschool wist 5 wedstrijden te winnen en eindigde knap op een derde plaats. De strijd om de vierde plaats (de beste 4 teams gaan door naar de halve finale van Gelderland) was erg spannend. Uiteindelijk eindigde er 3 teams met 8 punten op de plaatsen 4, 5 en 6. Het team Eben-Haëzerschool 2 wist van deze 3 de meeste bordpunten te behalen en eindigde daarmee op de vierde plaats.

Alle leerlingen blijven op dinsdagavond welkom om te komen dammen op de damclub, vanaf 18.30 tot 19.30 uur in de Commanderij.

De complete uitslagen (team, aantal punten):

Groep 5/6: 1. Eben-Haëzerschool 1 (13); 2. Eben-Haëzerschool 2 (9); 3. Wilhelminaschool 1 (4); 4. Eben-Haëzerschool 3 (2).

Groep 7/8: 1. Kraatsschool 1 (13); 2. Eben-Haëzerschool 1 (13); 3. Wilhelminaschool 1 (10); 4. Eben-Haëzerschool 2 (8); 5. Kraatsschool 3 (8); 6. Kraatsschool 2 (8); 7. Julianaschool 2 (7); 8. Prinsenakker 2 (7); 9. Wilhelminaschool 2 (6); 10. Prinsenakker 3 (6); 11. Prinsenakker 1 (5); 12. Julianaschool 1 (4); 13. Prinsenakker 4 (3).

Foto's van het toernooi zijn te vinden op de website van BDV Bennekom: www.bdvbennekom.nl .

Mail de redactie
Meld een correctie

Deel dit artikel via:
advertentie
advertentie
advertentie