
Edese sportaanbieders openen in oktober deuren tijdens beweegmaand voor senioren
19 september 2024 om 17:32 Overig Nieuws uit EdeEDE Steeds meer sportaanbieders hebben een speciaal sportaanbod voor senioren. Om deze doelgroep hiermee kennis te laten maken, organiseert Sportservice De Vallei in oktober de Beweegmaand voor senioren. Diverse aanbieders uit de gemeente Ede zetten hun deuren open en ook aan alle MBVO-lessen van de organisatie kan gratis worden deelgenomen.
,,In samenwerking met verschillende sportverenigingen en andere sportaanbieders is de Beweegmaand mogelijk gemaakt”, schrijft Sportservice in een persbericht. ,,Er is voor iedereen wel een activiteit in de buurt. In het aanbod vallen onder andere koersbal, gymnastiek, yoga, dans en diverse soorten balsport. Ook de herfstkleurenfietstocht op woensdag 2 oktober maakt onderdeel uit van de Beweegmaand.”
ONTMOETING
Al het aanbod is er op gericht om de deelnemers soepel en in beweging te houden. ,,Daarnaast biedt sport een mooie gelegenheid om anderen te ontmoeten. Sporten en bewegen is bovenal gezellig en leuk. Deelname aan activiteiten is vrijblijvend, het verplicht tot niets. Uiteraard hopen we dat deelnemers een passende sport vinden en blijven sporten en bewegen.”
OVERZICHT
Het overzicht van het aanbod is te vinden op de website van Sportservice De Vallei. Wie kennis wil maken met iets uit het aanbod, of daar graag meer informatie over wil, kan contact opnemen met de contactpersoon van de sport- of beweegaanbieder. Die staan bij het overzicht vermeld. Voor deelname aan de MBVO-lessen of andere vragen kan contact opgenomen worden met Angeline van de Kraats van Sportservice De Vallei via 06-51561521 of angeline.vandekraats@sportservicedevallei.nl.


















