
Van Gent Finaleweken: Beschamende nederlaag DTS Ede
11 mei 2019 om 21:33 Sport Finaleweken 2019EDE ,,Ik wil eerst de vrouwen van DTS Ede feliciteren met de landstitel'', zegt Jeroen Spies. ,,Een hele knappe prestatie. Over het optreden van ons tegen Enter Vooruit kan ik kort zijn: de 1-0 nederlaag is beschamend.''
,,Omdat de wedstrijd al even achter de rug is, is de eerste emotie verdwenen. Maar ik denk dat het de slechtste wedstrijd van het jaar was. Dat spelers als Joël van Wijk, Haikaz Vervaart, Jamal Ouassif en Jurriën van der Horst er niet bij waren, mag niet als excuus gelden. Ik had er veel meer van verwacht.''
,,Wij hebben buiten een paar halve kansen, niet een echte kans gecreëerd'', ging de trainer verder. ,,En een vrije trap van een meter of dertig ging er bij ons een kwartier van tijd nog in, waar dat niet mag. Dat kon er ook nog wel bij.'' Dennis Bolink werd matchwinner.
,,Hoewel er voor ons niets op het spel stond, toch een vervelende nederlaag. Wij moeten nu de komende twee weken hard trainen en twee goede wedstrijden gaan spelen. Wij weten dat wij goed kunnen voetballen. Maar daar kom je er niet mee. Ook niet tegen Enter Vooruit. En zeker niet tegen de ploegen die je in de nacompetitie ga tegen komen'', besluit Jeroen Spies.
Komende zaterdag komt Go Ahead Kampen op bezoek. Op basis van het doelsaldo staat DTS Ede nog als derde op de ranglijst.













