Afbeelding
Boy Imminck

Programma en uitslagen oefencampagne voetbalclubs

Voetbal

EDE De amateurvoetbalclubs eindigen de oefenwedstrijden reeks. 

Dat allemaal ter voorbereiding op de bekerstrijd die in de eerste drie weekenden van september wordt gespeeld. De in de gemeente Ede spelende voetbalclubs uit de eerste tot en met de vierde klasse trappen in competitieverband op 24 en 25 september af. De indeling en het programma is zaterdag 30 juli op deze site gezet. Inmiddels is daar het competitieprogramma ook aan toegevoegd.

Mocht het oefenprogramma niet geheel compleet zijn en/of gewijzigd graag mailen naar e.janssen1@upcmail.nl Zodra de uitslagen zijn ontvangen wordt het oefenprogramma ook daarvan bijgewerkt. 

Bekijk hier het bij de sportredactie bekende oefenprogramma.  

Dinsdag 9 augustus:

Ede/Victoria – HDS 0-9

Vrijdag 12 augustus:

ZVV Ede –  OS Lusitanos 7-0 doelpunten Ilias Joubid en Youssef Hadi 2x, Ino Wolters, Kamal Bendai en Robin Ligua

Zaterdag 13 augustus:

SDS ‘55 – Advendo ‘57 0-1 Doelpunt Luc Goudsblom 

Blauw Geel ’55 – Quick 1888 8-1 doelpunten: Jeroen Berkhof 3x, Robbie Pont 2x, Bram Meijering, Kamal Bendadi en eigen doelpunt.

Harskamp – FC De Bilt 0-3

Nunspeet - Lunteren 3-2. Doelpunten Isha Hughan en Niek van Ginkel.

Dinsdag 16 augustus:

DTS Ede – DUNO D 2-1 Doelpunten Jesse Buikema en Geert de Jong. 

Bennekom – VDZ 2-2 Doelpunten Viggo Koeleman 2x 

Harskamp - Lunteren 3-4. Doelpunten Harskamp: Lars Haalboom, Jeroen Fluit en Frank Hol. Doelpunten Lunteren: Jeffrey Pater, Ivar Boekholt, Niek van Ginkel en Alwin Ayessa Ndinga. 

Zaterdag 20 augustus: 

DTS Ede – IJsselmeervogels 023 3-1. Doelpunten: Stijn Homburg, Roy Talsma en eigen doelpunt. 

Bennekom – AWC 1-4 Doelpunt: Roy de Graaf 

Lunteren - Fortissimo 4-0 Max Degenaar, Wout Jan van de Kleut, Thom Rijnders en Ivar Boekholt. 

VIOS Vaassen – Otterlo 3-1 Doelpunt: Dennis van de Bunt

Valleivogels – Advendo ’57 2-1 Jacco van den Brink

Stroe – Blauw Geel ’55 1-5 Doelpunten Blauw Geel ‘55 Fabian van Beek 2x, Ryan Nawawi, Bram Meijering en Robbie Pont. 

SDS ‘55  –  Kesteren 5-1 Doelpunten SDS ‘55 Jort van den Hudding, Arie Bouw, Rick Roelofsen, Gerben van Donselaar en Matthijs van de Kamp.

VV Barneveld – Ede/Victoria 2-2 Doelpunten Wouter Engelen en Rudy Möller

Beloften Ajax – DTS Ede (Vrouwen)  6-2 Doelpunten Seteza Dastgir en Gera op den Kelder. 

Zondag 21 augustus:

FC Jeugd – Elsweide FC Jeugd heeft afgezegd.

Maandag 22 augustus 2022:

ZVV Ede –  ATIK 7-0 doelpunten Ilias Joubid en Mitchell Snetselaar 2x, Yordi Oririens, Ino Wolters en Mohamed Mazouz.

Dinsdag 23 augustus:

DTS Ede – Veensche Boys 2-1. Doelpunten DTS Stijn Homburg en Christoph Willemsen. 

Otterlo – ESA 3-5 Dennis van de Bunt 2x en Kaj Schuppers. 

Harskamp – ONA ’53 0-2

SDS’55  –  Candia’66 5-3 doelpunten: Gerben van Donselaar, Rick Roelofsen, Matthijs van de Kamp en Jort van den Hudding 2x. 

Donderdag 25 augustus:

Advendo ’57 – Fortissimo 5-1 Doelpunten Advendo: Rik Kelderman, Dick van Heerdt, Marien van Roekel, Jordi Koudijs en Luc Goudsblom. 

Blauw Geel ’55 – Lunteren 1-3 Doelpunt Blauw Geel ‘55: Ryan Nawawi. Doelpunten Lunteren: Isha Hughan 2x en Stan van Rootselaar. 

Vrijdag 26 augustus:

PEC Zwolle – DTS Ede (Vrouwen) 2-1 Doelpunt DTS Ede Simone van der Linden.

ZVV Ede – FC Gütersloh futsal (Duitsland) 6-3 Doelpunten  ZVV Ede Ilias Joubid 3x, Rafael Boer, Yordi Orriens en Achraf Benahmed.

Zaterdag 27 augustus: 

Otterlo – DTS Ede 0-6. Doelpunten Evert Palm 3x, Bram Holtman, Roy Talsma en Haikaz Vervaart. 

Bennekom – Valleivogels 5-0 Just Berends 2x, Kai Huisman, Roy de Graaf en Viggo Koeleman. 

Blauw Geel ’55 – ZAC 0-2 Gestaakt wegens een zware blessure 

Fortissimo – VVA Achterberg 2-1 Doelpunten Fortissimo Dennis Veer en Anass el Hassnaoui.

Harskamp – SKV 3-2 Doelpunten Mike Peters, Jeroen Cramer en Karel Pater. 

Hoevelaken  –  SDS ‘55 1-2 Doelpunten Matthijs van de Kamp en Gerben van Donselaar.

Ede/Victoria - Achterveld 3-3 Doelpunten: Iliass el Aarrass, Motasem Billah en Geoffrey van de Kamp. 

Zondag 28 augustus:

FC Jeugd – sv Nieuw west United 1-3 Doelpunt Sergen Tomruk 

Dinsdag 30 augustus:

SDC Putten - DTS Ede 0-1 Doelpunt: Evert Palm 

Roda’46 – Bennekom 3-2 Doelpunten Bennekom:  Maurice Kuppens en Fabian Beukhof. 

VDZ – Otterlo 3-4 Doelpunten Otterlo: Dennis van de Bunt, Daan de Rooij en Kaj Schuppers 2x. 

Dinsdag 6 september:

Harskamp – Candia’66 4-4 Doelpunten Frank Hol 3x, Karel Pater

RKHVV - DTS Ede 1-4 Huib Siefkes 2x, Ko Snel en Evert Palm. 

Woensdag 7 september:

DTS Ede Vrouwen - Telstar VERVALLEN

Dinsdag 13 september:

Bennekom – CJVV Vervallen

Advendo ’57 – OVC ’85 2-3 Dirko Bos en Marien van Roekel

advertentie
advertentie