Afbeelding
Boy Imminck

Programma en uitslagen oefencampagne voetbalclubs

Voetbal

EDE De amateurvoetbalclubs zijn begonnen aan de eerste reeks van een aantal oefenwedstrijden. Onder tropische temperaturen werden deze week de eerste wedstrijden afgewerkt.

Dat allemaal ter voorbereiding op de bekerstrijd die in de eerste drie weekenden van september wordt gespeeld. De in de gemeente Ede spelende voetbalclubs uit de eerste tot en met de vierde klasse trappen in competitieverband op 24 en 25 september af. De indeling en het programma is zaterdag 30 juli op deze site gezet.

Mocht het oefenprogramma niet geheel compleet zijn en/of gewijzigd graag mailen naar e.janssen1@upcmail.nl Zodra de uitslagen zijn ontvangen wordt het oefenprogramma ook daarvan bijgewerkt. 

Bekijk hier het bij de sportredactie bekende oefenprogramma.  

Dinsdag 9 augustus:

Ede/Victoria – HDS 0-9

Vrijdag 12 augustus:

ZVV Ede –  OS Lusitanos 7-0 doelpunten Ilias Joubid en Youssef Hadi 2x, Ino Wolters, Kamal Bendai en Robin Ligua

Zaterdag 13 augustus:

SDS ‘55 – Advendo ‘57 0-1 Doelpunt Luc Goudsblom 

Blauw Geel ’55 – Quick 1888 8-1 doelpunten: Jeroen Berkhof 3x, Robbie Pont 2x, Bram Meijering, Kamal Bendadi en eigen doelpunt.

Harskamp – FC De Bilt 0-3

Nunspeet - Lunteren 3-2. Doelpunten Isha Hughan en Niek van Ginkel.

Dinsdag 16 augustus:

DTS Ede – DUNO D 20.15 uur

Bennekom – SDO 20.00 uur

Harskamp - Lunteren 20.00 uur

Woensdag 17 augustus:

ASV Lebo – ZVV Ede aanvang 19.15 uur

Zaterdag 20 augustus: 

DTS Ede – IJsselmeervogels 023 15.00 uur 

Bennekom – AWC 17.00 uur

Lunteren – Fortissimo 14.30 uur

VIOS Vaassen – Otterlo 14.30 uur

Valleivogels – Advendo ’57 14.30 uur

Stroe – Blauw Geel ’55 14.30 uur

VV Barneveld – Ede/Victoria 14.30 uur

Beloften Ajax – DTS Ede (Vrouwen) 12.30 uur 

Zondag 21 augustus:

FC Jeugd – Elsweide 14.30 uur

Maandag 22 augustus 2022:

ZVV Ede –  ATIK 20.45 uur

Dinsdag 23 augustus:

DTS Ede – Veensche Boys 20.15 uur 

Otterlo – ESA 20.00 uur

Harskamp – ONA ’53 20.00 uur

Donderdag 25 augustus:

Advendo ’57 – Fortissimo 20.00 uur

Blauw Geel ’55 – Lunteren 19.00 uur

Vrijdag 26 augustus:

PEC Zwolle – DTS Ede (Vrouwen) 19.30 uur

ZVV Ede – FC Gütersloh futsal (Duitsland) 20.45 uur

Zaterdag 27 augustus: 

Otterlo – DTS Ede 14.30

Bennekom – Valleivogels 15.00 uur

Blauw Geel ’55 – ZAC 15.00 uur 

VVA Achterberg – Fortissimo 14.30 uur

Harskamp – SKV 14.30 uur

Zondag 28 augustus:

FC Jeugd – sv Nieuw west United 14.30 uur 

Dinsdag 30 augustus:

MASV – DTS Ede 20.15 uur

Roda’46 – Bennekom 20.00 uur

VDZ – Otterlo 20.30 uur

Dinsdag 6 september:

Harskamp – Candia’66 20.15 uur

Woensdag 7 september:

DTS Ede Vrouwen - Telstar 20.15 uur

Dinsdag 13 september:

Huizen – DTS Ede 20.00 uur 

Bennekom – CJVV 20.00 uur

Advendo ’57 – OVC ’85 20.00 uur

advertentie
advertentie