Skelteractie voor Ecuador in Ede centrum

15 april 2011 om 00:00 Nieuws

EDE - Zes jongeren vertrekkende deze zomer naar Ecuador om daar samen met de bevolking klaslokalen, een eetzaal en latrines te bouwen. Zij gaan mee met de organisatie World Servants.

Om geld in te zamelen rijden de jongeren vanaf vrijdag 15 april 11.00 uur tot en met zaterdag 16 april 11.00 uur rond op hun luid toeterende en versierde skelter. Op deze skelter kunnen vier mensen plaatsnemen. Het is de bedoeling dat het winkelend publiek twee euro overheeft voor een ritje met een van de jongeren op de bijzondere skelter.

Piepende banden

Met piepende banden komt de skelter tot stilstand op het verzamelpunt aan het Bevrijdingsplein. Daar staat een grote tent met gekleurde ballonnen klaar om de de aandacht van het publiek te trekken. De groep geeft aan dat de skelter goed rijdt, maar voor de mensen die daar behoefte aan hebben zijn er zelfs kussentjes voor op de stoelen aanwezig.

,,Het project loopt op dit moment nog niet helemaal naar wens. Het is nog rustig in het centrum, maar straks komen onze vrienden hierheen om ons te helpen. Dan zal het wel beter gaan", zegt Diane de Heer, een van de jongeren die binnenkort afreist naar Ecuador.

,,Het scheelt dat we al een heel groot deel van het geld binnen hebben, met dank aan alle sponsors die vermeld staan op onze skelter. Maar alle extraatjes zijn natuurlijk van harte welkom! Vandaar onze skelteractie.", aldus Diane.

De actie duurt 24 uur, maar vindt niet de hele tijd plaats in het centrum van Ede. Vrijdagavond moet de groep uitwijken naar het industrieterrein, en rijdt daar verder. Zaterdagochtend is de skelter weer te vinden op het Bevrijdingsplein.

De groep gaat dus de nacht doorhalen op hun gesponsorde skelter van Veluwe Fun, maar dat hebben zij maar al te graag over voor het goede doel.

Mail de redactie
Meld een correctie

Deel dit artikel via:
advertentie
advertentie
advertentie